Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2007, 17:55

autor: Vercetti

Pierwsze piosenki do gry Rock Band dostępne na Xbox Live Marketplace

Od dzisiaj Amerykanie mogą cieszyć się zawartością nowego projektu grupy Harmonix, muzyczną zręcznościówką Rock Band. Wydana pod sztandarem Electronic Arts pozycja trafiła już do sklepów za Atlantykiem, a klienci, którzy zdecydują się na jej zakup, będą mogli od razu wzbogacić swój nabytek o dodatkowe elementy.

Od dzisiaj Amerykanie mogą cieszyć się zawartością nowego projektu grupy Harmonix, znanego jako muzyczna zręcznościówka o nazwie Rock Band. Wydana pod sztandarem Electronic Arts pozycja trafiła już do sklepów za Atlantykiem, a klienci, którzy zdecydują się na jej zakup w wersji na Xboxa 360, będą mogli od razu wzbogacić swój nabytek o dodatkowe elementy.

Pierwsze piosenki do gry Rock Band dostępne na Xbox Live Marketplace - ilustracja #1

Wszystko dzięki dedykowanej konsoli Microsoftu usłudze Xbox Live Marketplace, która została zasilona przez kilkanaście utworów, zamieszczonych w sieci z myślą o Rock Bandzie. Wśród możliwych do pobrania piosenek znalazło się parę trzyelementowych pakietów, wycenionych na 440 punktów Microsoft Points:

  • Metallica Pack (zawiera utwory: "Ride the Lightning", "Blackened" oraz "And Justice for All");
  • The Police Pack ("Can't Stand Losing You", "Synchronicity II" i "Roxanne");
  • Queens of the Stone Age Pack ("3's and 7's", "Little Sister" oraz "Sick Sick Sick").

Naturalnie istnieje również możliwość osobnego kupowania piosenek, wówczas za każdą płaci się 160 Microsoft Points. Identyczną kwotę należy uiścić także za inne tematy muzyczne:

  • "Fortunate Son" - Creedence Clearwater Revival;
  • "Juke Box Hero" – Foreigner;
  • "Bang a Gong (Get It On)" - T-Rex ;
  • "My Sharona" - The Knack;
  • "Cherry Bomb" - The Runaways;
  • "Joker & The Thief" – Wolfmother.

W kolejnych tygodniach posiadacze Rock Banda będą mogli zaopatrzyć się w następne piosenki. Wśród nich znajdą się m.in. dzieła Davida Bowiego czy grupy Black Sabbath, a także pojedyncze utwory zespołów Ramones oraz Radiohead. My z kolei przypominamy, że europejska premiera gry ze stajni Harmonix odbędzie się w pierwszym kwartale przyszłego roku.