Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2024, 23:14

autor: Zuzanna Domeradzka

Piękna Eve prezentuje wdzięki na pełnym akcji gameplay trailerze Stellar Blade. Premiera już wkrótce

W ramach transmisji State of Play Sony zaprezentowało materiał z nadchodzącej gry Stellar Blade. Dzięki pięknemu zwiastunowi zapoznajemy się z historią, rozgrywką z nadchodzącego „ekskluzywa” i datą premiery.

Źródło fot. Shift Up.
i

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, w nocy odbył się pierwszy w tym roku pokaz State of Play. Jedną z wyczekiwanych przez graczy produkcji, która otrzymała nowy materiał na wydarzeniu, jest RPG akcji Stellar Blade (wcześniej znana jako Project Eve).

W kilkuminutowym filmiku widzimy sporo fragmentów z rozgrywki, podczas których główna bohaterka, Eve, walczy na terenach opanowanych przez potwory nazwane tutaj NA:tives. Widoki oraz modele postaci prezentują się w Stellar Blade naprawdę ładnie – poniżej możecie obejrzeć omawiany materiał.

Stellar Blade zadebiutuje na konsoli PlayStaton 5 już 26 kwietnia 2024 roku. Warto wspomnieć, iż wcześniej twórcy podawali, że tytuł ukaże się w 2023 roku. Miejmy nadzieję, że do kolejnych opóźnień już nie dojdzie.

Stellar Blade pod względem rozgrywki przypomina popularne slashery. Obserwując bowiem akcję z trzeciej osoby, korzystamy z umiejętności protagonistki, aby pozbyć się hord wrogów oraz bossów. Starcia są szybkie i widowiskowe, a do tego mają być wymagające, więc produkcją mogą być zainteresowani przede wszystkim fani serii Devil May Cry, pierwszych części cyklu God of War czy NieR: Automaty.

Stellar Blade tworzy południowokoreańskie studio Shift Up – jest to jego pierwszy tak rozbudowany projekt. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 4. Szczegóły oferty przedpremierowej znajdziecie na blogu PlayStation (ceny i zawartość preorderów).

  1. Stellar Blade w PS Store