Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2005, 15:45

autor: Henkel

Pechowe NFL Madden 06 na PSP

Pod koniec zeszłego miesiąca okazało się, iż uruchomienie trybu kariery (tak zwany franchise) zawartego w grze NFL Madden 2006 przeznaczonej na konsolę PlayStation Portable powoduje niekiedy całkowite zawieszenie się urządzenia. Dzisiaj koncern Electronic Arts podał sposób na rozwiązanie tego problemu.

Pod koniec zeszłego miesiąca okazało się, iż uruchomienie trybu kariery (tak zwany franchise) zawartego w grze NFL Madden 06 przeznaczonej na konsolę PlayStation Portable powoduje niekiedy całkowite zawieszenie się urządzenia. Dzisiaj koncern Electronic Arts opublikował sposób na rozwiązanie tego problemu.

Firma nie podała bynajmniej informacji jakoby miała zwracać pieniądze za wadliwy produkt, wypuścić oficjalny patch, czy też umieścić na sklepowych półkach nową – pozbawioną feralnego błędu – wersję gry. Ograniczyła się jedynie do kilku dobrych rad dla użytkowników. Jak powiedział jeden z pracowników EA nie jest to problem, który dotknął duża ilość graczy i takie działania jakie podjął koncert w zupełności wystarczą.

Słowem – jeśli jesteście jednym z tych pechowców którym gra odmawia współpracy to niestety musicie się z tym pogodzić i żyć dalej. Żadnej specjalistycznej pomocy od producenta nie otrzymacie. Co dokładnie należy zrobić, aby mieć nadzieję na to, że gra zacznie poprawnie działać można przeczytać tutaj.