Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2018, 16:53

autor: Maiman

Pecetowy gameplay z RAGE 2 ukazuje m.in. walkę za pomocą wingsticka

Prawie 9 minut nowego materiału z rozgrywki RAGE 2 zaprezentowano na tegorocznych targach gamescom. Gameplay skupia się na walce w zamkniętych przestrzeniach i prezentuje zastosowanie szeregu broni – w tym ikonicznego wingsticka.

Otwartego świata nie ma – ale też jest dynamicznie. - Pecetowy gameplay z RAGE 2 ukazuje m.in. walkę za pomocą wingsticka - wiadomość - 2018-08-21
Otwartego świata nie ma – ale też jest dynamicznie.

Dużo się dzieje w świecie RAGE 2. Tegoroczny gamescom przyniósł prawie 9 minut pecetowego gameplayu z tej nowej, wyczekiwanej pierwszoosobowej strzelanki wydawanej przez firmę Bethesda Softworks (wydawców m.in. Fallouta 76 i TES V: Skyrim). Możecie na nim zobaczyć walkę z użyciem ikonicznego wingsticka, a także karabinów maszynowych, strzelb i zdolności specjalnych. Dynamicznemu zapisowi rozgrywki od początku do końca towarzyszy mięsista rozwałka, przywodząca na myśl wydanego 2 lata wcześniej Dooma. Rzućcie okiem:

RAGE 2 stawia sobie za cel przebicie średniego poprzednika pod każdym względem. Wiemy, że w grze nie uświadczymy już uciążliwych ekranów ładowania. Otwarty świat będzie też lepiej zaprojektowany, swoją strukturą zapewniając większą dynamiczność rozgrywki. Nad grą od samego początku pracuje słynące z sandboksowej serii Just Cause studio Avalanche. Powyższy gameplay zdaje się jednak być skierowany przede wszystkim do fanów zamkniętych przestrzeni – akcja wypełnia małe, ciasne korytarze, pokoje i przedsionki. Deweloperzy zdecydowanie chcą przekonać graczy, że i na tym polu nie zawiodą.

RAGE 2 można przetestować na tegorocznym gamescomie, a premierę tytułu na PC, PlayStation 4 i Xboksie One zaplanowano na rok 2019. Jeśli dalej nie wiecie, czym gra w zasadzie jest, sprawdźcie:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

RAGE 2

RAGE 2