Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 września 2018, 11:54

autor: Adrian Werner

Overwatch za 44 zł w nowym Humble Monthly

Rozpoczęła się sprzedaż październikowej paczki Humble Monthly. Jedną z gier wchodzących w jej skład będzie Overwatch, które można zdobyć za trochę ponad 40 złotych.

Overwatch jest pierwszą ujawnioną grą z październikowego zestawu. - Overwatch za 44 zł w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2018-09-08
Overwatch jest pierwszą ujawnioną grą z październikowego zestawu.

Ruszyła sprzedaż październikowej paczki Humble Monthly. Tradycyjnie pełną zawartość czerwcowego pakietu poznamy dopiero za kilka tygodni, ale już teraz wiemy, że znajdziemy w nim Overwatch, czyli popularną sieciową strzelankę autorstwa studia Blizzard Entertainment.

Oferta jest więc atrakcyjna, gdyż aby nabyć Overwatch samodzielnie na PC, trzeba wydać obecnie około 120-140 złotych, natomiast miesięczny abonament Humble Monthly to maksymalnie 12 dolarów (a może być taniej, jeśli wykupimy subskrypcję na wiele miesięcy), co w przeliczeniu daje 44 zł.

Warto przypomnieć, że kupując paczkę teraz, otrzymacie Overwatch zaraz po uiszczeniu opłaty.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Przypomnijmy, że Humble Monthly to usługa abonamentowa. W zamian za subskrypcję co miesiąc otrzymujemy zestaw gier, ale tylko garstkę z nich poznajemy od razu, a reszta ujawniania jest dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. W praktyce oznacza to, że większość pozycji kupujemy w ciemno. W rzeczywistości nie przeszkadza to jednak wielu użytkownikom, gdyż cena abonamentu nie jest wysoka, a dodatkowo opłacające go osoby otrzymują także 10% zniżki na zakupy w Humble Store.

Ponadto paczki są praktycznie zawsze wypełnione godnymi uwagi i świeżymi pozycjami. Dobrą tego ilustracją jest wrześniowe Humble Monthly, którego pełną zawartość poznaliśmy wraz z rozpoczęciem sprzedaży październikowego zestawu:

  1. Sniper Elite 4,
  2. Little Nightmares,
  3. Darksiders II: Deathinitive Edition,
  4. Tales of Berseria,
  5. Staxel,
  6. Battle Chef Brigade,
  7. Zombie Night Terror,
  8. Figment,
  9. Etheral.

Dodatkowo, abonenci mogli zdecydować się, aby w tej paczce zestaw trzech produkcji (Sniper Elite 4, Tales of Berseria oraz Staxel) zastąpić grą Rise of the Tomb Raider.

Warto dodać, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujecie na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.