Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2018, 12:50

Insomniac Games chętnie przygotuje kolejne gry w uniwersum Marvela

Insomniac Games – czyli autorzy Spider-Mana, najnowszego hitu dostępnego na konsolę PlayStation 4 – są otwarci na stworzenie następnych gier opartych na licencji Marvela.

Marvel’s Spider-Man zbiera ciepłe opinie, czyżbyśmy mogli spodziewać się rychłej kontynuacji? - Insomniac Games chętnie przygotuje kolejne gry w uniwersum Marvela  - wiadomość - 2018-09-25
Marvel’s Spider-Man zbiera ciepłe opinie, czyżbyśmy mogli spodziewać się rychłej kontynuacji?

James Stevenson, zajmujący się w Insomniac Games komunikacją ze społecznością graczy, przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że studio jest otwarte na inne tytuły oparte na zewnętrznych licencjach. Jego zdaniem współpraca z Marvelem była bardzo owocna i dzięki niej wydany na PlayStation 4 Spider-Man jest lepszą grą, niż byłby, gdyby deweloperzy działali sami.

Choć Stevenson nie powiedział nic konkretnego, nie można wykluczyć, że Insomniac Games otrzyma zadanie przygotowania kontynuacji Spider-Mana lub innego tytułu opartego na licencji Marvela.

Nowe przygody Człowieka-Pająka zbierają ciepłe opinie od graczy i recenzentów. - Insomniac Games chętnie przygotuje kolejne gry w uniwersum Marvela  - wiadomość - 2018-09-25
Nowe przygody Człowieka-Pająka zbierają ciepłe opinie od graczy i recenzentów.

Insomniac Games, to studio z bardzo długą tradycją. W ciągu niemalże ćwierć wieku deweloperzy przygotowali wiele uznanych tytułów – od serii platformówek akcji Ratchet & Clank, przez strzelanki z cyklu Resistance, aż po zwariowane Sunset Overdrive. Spider-Man jest pierwszą opartą na licencji grą Amerykanów. Wiele wskazuje na to, że nie ostatnią.

Marvel's Spider-Man to przygodowa gra akcji z otwartym światem, w której wcielamy się w tytułowego Człowieka-Pająka, stawiającego czoła przedstawicielom przestępczego światka trzęsącego Nowym Jorkiem. Naszą recenzję gry możecie przeczytać TUTAJ.