Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2016, 10:47

autor: Adrian Werner

Outlast, Door Kickers, Trine 3, Sunless Sea i inne w nowym Humble Bundle

Wystartowała nowa promocja Humble Bundle. Za niewielką sumę można nabyć spory zestaw gier niezależnych, w tym Outlast, Never Alone, Door Kickers, Trine 3: The Artifacts of Power oraz Sunless Sea.

Promocja potrwa do 8 marca -  Outlast, Door Kickers, Trine 3, Sunless Sea i inne w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2016-02-24
Promocja potrwa do 8 marca

W serwisie Humble Bundle ruszyła nowa promocja gier niezależnych. Wpłacając minimum jednego dolara, czyli niecałe 4 złote, otrzymacie:

  1. RetroCity Rampage: DX,
  2. Outlast,
  3. Never Alone (wraz z dodatkiem Foxtales).

Tradycyjnie przygotowano także drugi próg promocji. Jego osiągnięcie wymaga przebicia średniej kwoty, która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 6,18 dolarów, czyli ok. 25 zł. Za taką sumę dostaniecie także:

  1. Trine 3: The Artifacts of Power,
  2. Door Kickers,
  3. dodatkowe, nieujawnione jeszcze gry.

Dostępny jest także trzeci próg promocji. W jego ramach, wpłacając o dwa dolary więcej niż wynosi średnia (obecnie jest to 8,18 dolarów, czyli 32 zł), otrzymacie:

  1. Else Heart.Break(),
  2. Sunless Sea.

Warto wspomnieć, że w skład paczki wchodzą także soundtracki z gier Never Alone, Trine 3: The Artifacts of Power i Else Heart.Break(). Ponadto nabywcy zestawu otrzymają kupon z 80% zniżką na Outlast: Whistleblower w Humble Store.

Przypomnijmy na koniec, że wszystkie promocje The Humble Bundle wspierają działalność charytatywną i to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie na ten cel. Tym razem pieniądze powędrują na konta grup Electronic Frontier Foundation oraz Child's Play Charity.

  1. Oficjalna strona promocji