Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 stycznia 2015, 12:15

autor: luckie

Ostatni dzień aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jutro zakończą się aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane przez firmę GRY-Online.pl. To ostatnia szansa, by zgarnąć unikalne wersje gier, wspierając przy tym tegoroczne cele fundacji.

To już 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Ostatni dzień aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wiadomość - 2015-01-22
To już 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku firma GRY-Online.pl po raz jedenasty zdecydowała się wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym celu zorganizowaliśmy trzy aukcje, z których pieniądze w całości zostaną przekazane fundacji Jurka Owsiaka. Aukcje te zakończą się jutro, a więc został już tylko jeden dzień, by zdobyć unikalne wersje gier i wesprzeć tegoroczne cele Orkiestry. Przypominamy, że przedmiotami licytacji są:

  1. Pudełkowe wydanie gry This War of Mine polskiego studia 11 bit z autografami twórców + koszulka z logiem gry, WWW
  2. Pudełkowe wydanie gry NBA 2K15 (PC/PS4/PS3/X360) z autografem Marcina Gortata, WWW
  3. Zestaw 8 gier we Wczesnym Dostępie na Steamie (Kingdom Come: Deliverance, Sunless Sea, Space Engineers, Grim Dawn, The Mims Beginning, Subnautica, Darkwood, Kerbal Space Program), WWW

Obecnie największą popularnością cieszy się wojenny survival studia 11 bit – w chwili publikacji newsa zestaw z grą This War of Mine osiągnął pułap 810 zł. Za NBA 2K15 z autografem pierwszego Polaka w historii, któremu udało się awansować do finału NBA, obecny lider licytacji jest gotowy zapłacić 305 zł. Natomiast zestaw ośmiu nieźle zapowiadających się gier, których wczesne wersje są już dostępne na Steamie, dobił do 285 zł. Rzecz jasna, spodziewamy się, że jak w przypadku większości tego typu akcji, najgoręcej zrobi się w ostatnich godzinach licytacji. Warto zatem bacznie śledzić aktualną ofertę.

  1. Aukcje serwisu GRY-Online na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tak jak obiecaliśmy, pieniądze z abonamentów kupionych w niedzielę 11 stycznia w całości przekazaliśmy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja gromadzi środki na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Do tej pory udało się zebrać grubo ponad 15 milionów złotych, przy czym deklarowana kwota przekracza 36 milionów złotych. Wynik ten wciąż może wzrosnąć, również dzięki Wam.

  1. Strona oficjalna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy