Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 stycznia 2015, 19:20

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach

Serwis GRYOnline.pl po raz jedenasty wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w corocznej zbiórce. W związku z jej nadchodzącym finałem przygotowaliśmy dla Was trzy zestawy gier oraz gadżetów, które możecie wylicytować. Cały dochód uzyskany z ich sprzedaży, tak samo jak pieniądze zarobione na niedzielnych abonamentach, zostanie przekazany fundacji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #1

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny, dwudziesty trzeci już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis GRYOnline.pl, tak jak w poprzednim roku, postanowił wesprzeć akcję, która w tym roku zbiera pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

W związku z tym wystawiliśmy na aukcję kilka zestawów unikalnych gadżetów, a dochód zdobyty z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na potrzeby fundacji. Ponadto wszystkie pieniądze, jakie wydacie na abonamenty w niedzielę (zarówno nowo zakupione, jak i przedłużenia) trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspomniane wcześniej przedmioty możecie zdobyć dzięki poniższym licytacjom, które przygotowaliśmy wraz z naszymi partnerami. Opisy oraz linki do nich znajdują się poniżej.

Gra This War of Mine z autografami twórców oraz koszulka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #2

Przedmiotem aukcji jest gra This War of Mine – ponura, survivalowa produkcja warszawskiego studia 11 bit, która zyskała uznanie na całym świecie i została nagrodzona wyróżnieniami ze stron prestiżowych zagranicznych portali. Płyta została podpisana przez deweloperów 11 bit. Dodatkowo możecie także otrzymać koszulkę z gry (do wyboru rozmiar S, M, L, XL oraz XXL).

Weź udział w licytacji gry This War of Mine

Gra NBA 2K15 z autografem Marcina Gortata

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #3

W kolejnej aukcji możecie zdobyć świetnie ocenianą grę sportową NBA 2K15 (dostępne platformy to PC, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Xbox 360), podpisaną przez Marcina Gortata, zawodnika drużyny Washington Wizards, który jako pierwszy Polak w historii awansował do finału NBA.

Weź udział w licytacji gry NBA 2K15 z autografem Marcina Gortata

Zestaw ośmiu gier Early Access (aktywacja przez Steam)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #4

Podczas kolejnej licytacji możecie zdobyć osiem dobrze zapowiadających się gier, które obecnie znajdują się w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Do ich aktywacji i pobrania potrzeba połączenia z Internetem. Tytuły, jakie oferujemy, to:

  1. Kingdom Come: Deliverance (Chapter 1)
  2. Sunless Sea
  3. Space Engineers
  4. Grim Dawn
  5. The Mims Beginning
  6. Subnautica
  7. Darkwood
  8. Kerbal Space Program

Weź udział w licytacji ośmiu gier Early Access

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom za udostępnienie gier oraz gadżetów na potrzeby licytacji!

  1. Strona oficjalna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy