Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 stycznia 2015, 19:20

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach

Serwis GRYOnline.pl po raz jedenasty wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w corocznej zbiórce. W związku z jej nadchodzącym finałem przygotowaliśmy dla Was trzy zestawy gier oraz gadżetów, które możecie wylicytować. Cały dochód uzyskany z ich sprzedaży, tak samo jak pieniądze zarobione na niedzielnych abonamentach, zostanie przekazany fundacji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #1

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny, dwudziesty trzeci już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis GRYOnline.pl, tak jak w poprzednim roku, postanowił wesprzeć akcję, która w tym roku zbiera pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

W związku z tym wystawiliśmy na aukcję kilka zestawów unikalnych gadżetów, a dochód zdobyty z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na potrzeby fundacji. Ponadto wszystkie pieniądze, jakie wydacie na abonamenty w niedzielę (zarówno nowo zakupione, jak i przedłużenia) trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspomniane wcześniej przedmioty możecie zdobyć dzięki poniższym licytacjom, które przygotowaliśmy wraz z naszymi partnerami. Opisy oraz linki do nich znajdują się poniżej.

Gra This War of Mine z autografami twórców oraz koszulka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #2

Przedmiotem aukcji jest gra This War of Mine – ponura, survivalowa produkcja warszawskiego studia 11 bit, która zyskała uznanie na całym świecie i została nagrodzona wyróżnieniami ze stron prestiżowych zagranicznych portali. Płyta została podpisana przez deweloperów 11 bit. Dodatkowo możecie także otrzymać koszulkę z gry (do wyboru rozmiar S, M, L, XL oraz XXL).

Weź udział w licytacji gry This War of Mine

Gra NBA 2K15 z autografem Marcina Gortata

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #3

W kolejnej aukcji możecie zdobyć świetnie ocenianą grę sportową NBA 2K15 (dostępne platformy to PC, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz Xbox 360), podpisaną przez Marcina Gortata, zawodnika drużyny Washington Wizards, który jako pierwszy Polak w historii awansował do finału NBA.

Weź udział w licytacji gry NBA 2K15 z autografem Marcina Gortata

Zestaw ośmiu gier Early Access (aktywacja przez Steam)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w naszych licytacjach - ilustracja #4

Podczas kolejnej licytacji możecie zdobyć osiem dobrze zapowiadających się gier, które obecnie znajdują się w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Do ich aktywacji i pobrania potrzeba połączenia z Internetem. Tytuły, jakie oferujemy, to:

  1. Kingdom Come: Deliverance (Chapter 1)
  2. Sunless Sea
  3. Space Engineers
  4. Grim Dawn
  5. The Mims Beginning
  6. Subnautica
  7. Darkwood
  8. Kerbal Space Program

Weź udział w licytacji ośmiu gier Early Access

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom za udostępnienie gier oraz gadżetów na potrzeby licytacji!

  1. Strona oficjalna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.