Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2019, 17:48

autor: Ender

Nvidia dodaje CoD Modern Warfare jako gratis do kart GeForce RTX

W ramach promocji firmy Nvidia, osoby, które zakupią karty graficzne z rodziny GeForce RTX lub wyposażone w nie komputery i gamingowe laptopy, będą mogły odebrać kod do pobrania gry Call of Duty: Modern Warfare. Produkcja studia Infinity Ward zadebiutuje w sklepach pod koniec października.

Nvidia przygotowała kolejną promocję dla osób, które zdecydują się na zakup jej produktów. Wszyscy gracze, którzy nabędą karty graficzne z rodziny GeForce RTX (modele: GeForce RTX 2080 Ti, RTX 2080 Super, RTX 2080, RTX 2070 Super, RTX 2070, RTX 2060 Super, RTX 2060) lub wyposażone w nie nowe komputery i gamingowe laptopy, otrzymają kod pozwalający pobrać pełną wersję Call of Duty: Modern Warfare. Akcja trwa od 17 września do 18 listopada lub do wyczerpania się puli udostępnionych przez Activision kodów, które możemy zrealizować do 18 grudnia tego roku. Zaznaczmy, że w Polsce promocja dotyczy tylko wybranych autoryzowanych sklepów partnerskich Nvidii, których listę znajdziemy na stronie producenta.

Tytuł odblokujemy, korzystając z oprogramowania GeForce Experience. Warto zaznaczyć, że dokonamy tego jedynie na komputerze wyposażonym w zakupiony układ. Promocja na Modern Warfare nie jest oczywiście przypadkowa. Dzięki współpracy deweloperów z Nvidią dzieło studia Infinity Ward korzystać będzie z technologii ray tracingu, dostępnej jedynie dla użytkowników kart graficznych z rodziny RTX.

Call of Duty: Modern Warfare trafi do sklepów 25 października i poza komputerami PC pojawi się także na Xboksie One i PlayStation 4. Dodajmy, że na koniec tego miesiąca autorzy zapowiedzieli oficjalną prezentację ponoć kontrowersyjnej i brutalnej kampanii fabularnej, która powinna nastąpić niedługo po zakończeniu testów beta trybu wieloosobowego, trwających do 23 września.

  1. Nvidia – strona oficjalna
  2. Kompendium wiedzy o Call of Duty: Modern Warfare
  3. Grałem w multi CoD: Modern Warfare i mam ochotę na więcej
  4. Call of Duty: Modern Warfare – strona oficjalna