Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 września 2019, 19:11

autor: "Vergil"

GTA San Andreas za darmo z okazji debiutu Rockstar Games Launcher

Kultowe dzieło firmy Rockstar Games, Grand Theft Auto: San Andreas, zostało udostępnione za darmo z okazji premiery klienta Rockstar Games Launcher. Z dodaniem tego tytułu do swojej biblioteki należy się pospieszyć, gdyż mamy na to ograniczony czas.

Firma Rockstar Games przygotowała własny klient do uruchamiania swoich produkcji, czyli Rockstar Games Launcher. By zachęcić graczy do wypróbowania go, „Gwiazdy Rocka” udostępniają za darmo grę Grand Theft Auto: San Andreas. Jeśli chcielibyście, by zasiliła ona Waszą kolekcję, wystarczy, że przejdziecie pod ten adres i pobierzecie omawianą aplikację; dalej należy zalogować się na swoje konto, odszukać omawiany tytuł i potwierdzić jego odbiór. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, warto się pospieszyć, gdyż deweloperzy ostrzegają, że oferta jest ograniczona czasowo.

Co się tyczy samego Rockstar Games Launchera – jego funkcjonalność nie odbiega zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas aplikacje innych firm. Oprócz możliwości nabywania i pobierania gier spod szyldu Rockstar Games, zapewnia on automatyczne aktualizacje posiadanych pozycji oraz pozwala na zapisywanie postępów w chmurze.

  1. Rockstar Games Launcher – oficjalna strona internetowa
Choć pod względem grafiki Grand Theft Auto: San Andreas nie ma startu do współczesnych produkcji, wciąż jest w stanie zapewnić setki godzin dobrej zabawy. -  GTA San Andreas za darmo z okazji debiutu Rockstar Games Launcher - wiadomość - 2019-09-17
Choć pod względem grafiki Grand Theft Auto: San Andreas nie ma startu do współczesnych produkcji, wciąż jest w stanie zapewnić setki godzin dobrej zabawy.

Przypomnijmy, że Grand Theft Auto: San Andreas zadebiutowało na komputerach osobistych w czerwcu 2005 roku. W grze otrzymujemy do dyspozycji tytułowy stan, gdzie oprócz trzech miast (San Fierro, Las Venturas i Los Santos) na odwiedzenie czeka między innymi rozległa pustynia czy malownicze, górskie rejony. Oprócz misji popychających do przodu fabułę i zatrzęsienia zadań pobocznych, na sprawdzenie czeka tu cała masa opcjonalnych aktywności, a dopełnieniem tego wszystkiego są rozbudowane elementy RPG. Co prawda z dzisiejszej perspektywy oprawa graficzna może odrobinę „trącić myszką”, jednak po przymknięciu na nią oka dzieło Rockstar Games w dalszym ciągu potrafi dostarczyć sporo frajdy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Grand Theft Auto: San Andreas
  2. Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry