Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2012, 17:25

autor: Ender

Nowy trailer Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier - animacje postaci i system osłon

Firma Ubisoft opublikowała materiał wideo, w którym twórcy gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier chwalą się liczbą animacji postaci użytych w tytule oraz systemem osłon, dzięki któremu chronić będziemy się przed ogniem nieprzyjaciół.

Do majowej premiery gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier zostało jeszcze kilka miesięcy, jednak już teraz firma Ubisoft przypomina graczom o tym tytule w najnowszym trailerze, który możecie zobaczyć poniżej (film posiada polskie napisy). W opublikowanym klipie wideo, twórcy Future Soldier chwalą się, że w sesjach motion capture, które zostały wykorzystane do stworzenia 2500 animacji ruchu postaci, uczestniczyli byli żołnierze Navy SEALs. Mają one zapewnić wyjątkowo płynną i realistyczną rozgrywkę, w czasie której gracze poczują się jak prawdziwi członkowie jednostek specjalnych. Z kolei, zaprezentowany system osłon pozwalać ma na szybką identyfikację kolejnych pozycji, w których możemy się schować oraz umożliwiać wyglądanie zza bezpiecznej osłony, by oddać strzał lub ocenić sytuację na polu walki.

Zapowiedziany na początku 2009 roku, Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier jest już czwartą odsłoną taktycznej serii strzelanin i pozwala nam wcielić się żołnierzy czteroosobowej jednostki specjalnej, dysponującej futurystycznym sprzęt i uzbrojeniem. Tytuł ukaże się 24 maja, w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Pecetowa edycja gry zostanie wydana w późniejszym terminie.