Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2011, 12:11

autor: Hed

Nowe informacje o grze MechWarrior już niedługo

Twórcy ze studia Piranha Games przekazali, że nowe informacje o grze MechWarrior poznamy już niedługo. Produkcja ma być wielkim powrotem znanej serii sprzed lat, która opowiada o pilotach wielkich maszyn bojowych.

Studio Piranha Games zapowiedziało, że wkrótce poznamy szczegóły oczekiwanego powrotu serii MechWarrior, opowiadającej o zmaganiach pilotów olbrzymich maszyn. Producent zamierza stworzyć nową grę osadzoną w uniwersum BattleTech, przy której pomoże współtwórca marki Jordan Weisman z firmy Smith & Tinker. Czego mogą spodziewać się miłośnicy mechów?

Nowa produkcja będzie nazywała się po prostu MechWarrior i zabierze graczy na planetę Deshler w roku 3015. Wcielimy się w niej w Adriana Khola, dobrze urodzonego imprezowicza, który zaniedbuje swoje treningi i studia. Świat młodzieńca zmieni się diametralnie, gdy frakcja House Kurita rozpocznie inwazję na Deshler i zabije całą jego rodzinę.

W grze przeniesiemy się na miejskie pola bitew, które podobno będą wyjątkowo dynamiczne (nie zabraknie systemu destrukcji otoczenia). Do dyspozycji graczy oddane zostaną klasyczne i nowe mechy z uniwersum BattleTech. Podczas zabawy rozwiniemy też postać. Twórcy planują opracować kilka trybów rozgrywki: kampanię solową (z opcją kooperacji) oraz multiplayer.

Więcej informacji o ciekawie zapowiadającej się produkcji poznamy w październiku. MechWarrior ma zostać wydany na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox 360.

  1. Oficjalna strona projektu
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.