Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2015, 20:02

autor: Norton

Nowe filmy z Dragon Quest Builders

Square Enix opublikowało dziś trzy filmiki promujące ich najnowsze dzieło - Dragon Quest Builders. Do obejrzenia udostępniono intro oraz dwie krótkie porcje gameplayu, prezentujące podstawy rozgrywki oraz świat gry. 

Nowe filmy z Dragon Quest Builders - ilustracja #1

Firma Square Enix umiejętnie dozuje informacje na temat ich najnowszego dzieła. Dzisiaj udostępnione zostały trzy krótkie filmiki z Dragon Quest Builders, czyli swoistej odpowiedzi studia na Minecrafta.

Na małą (aczkolwiek dość treściwą) dawkę nowej produkcji twórców serii Final Fantasy składa się intro oraz dwa filmy z gameplayu prezentujące świat gry i podstawowe mechaniki. Przyznać należy, że rozgrywka w znacznym stopniu przypomina tę z Minecrafta, pomijając miłą dla oka grafikę (szczególnie w porównaniu do wszechobecnej kanciastości kojarzonej z tworem Notcha). Oto i wspomniane filmy:

Dragon Quest Builders ma być według zapowiedzi twórców połączeniem przytaczanego już Minecrafta z rozwiązaniami znanymi z gier RPG. Akcja toczyć się będzie w Alefgardzie, czyli uniwersum znanym z pierwszej gry z serii Dragon Quest. Więcej informacji na temat produkcji Square Enix znajdziecie w naszym artykule. Projekt kierowany jest na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i Playstation Vita. W Japonii gra ukaże się 28 stycznia przyszłego roku, natomiast data europejskiej premiery (zakładając, że takowa nastąpi) wciąż pozostaje nieznana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dragon Quest Builders

Dragon Quest Builders