Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 17 października 2016, 15:11

Premiera gry Dragon Quest Builders

Wciągająca historia Dragon Quest i świat do odkrycia, połączone ze swobodą sandboksowej rozgrywki, dostarczą nową i ekscytującą zabawę dla całej rodziny.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera gry Dragon Quest Builders - ilustracja #1

Firmy CENEGA oraz Square Enix z przyjemnością informują, że dziś – równocześnie z europejską premierą – do sprzedaży trafiła gra Dragon Quest Builders. Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej na PlayStation®4.

Wiele pokoleń temu świat Alefgard pochłonęła ciemność, gdy bohater, którego przeznaczeniem było pokonanie przerażającego i zdradzieckiego Dragonlorda, władcy potworów, został oszukany i nakłoniony do dołączenia do niego. Z powodu tej nikczemnej intrygi, ludzkość rozeszła się na cztery strony świata, tracąc tym samym zdolność budowania. Ludność Alefgardu krąży teraz po ruinach swojego dawnego domu, żebrząc i zbierając resztki, zaś ich kreatywność została zdegradowana do roli zwykłej opowieści.

Teraz jednak powraca śmiałek – bohater wybrany przez samą Boginię – który wyrusza w podróż, by przywrócić ludziom z Alefgardu ich zdolność budowania. Dopiero gdy przywrócona zostanie moc wyobraźni, ludzkość będzie zdolna pokonać złego Dragonlorda raz na zawsze!

Główne cechy gry:

· Twórz zróżnicowane narzędzia z materiałów, które zgromadzisz, by odbudowywać całe miasta i przywrócić życie w zniszczonym świecie Alefgard.

· Intuicyjny system sterowania pozwoli ci wznosić wieże i zamki w mgnieniu oka.

· Graj, jak chcesz – wciągająca historia Dragon Quest i świat do odkrycia, połączone ze swobodą sandboksowej rozgrywki, dostarczą nową i ekscytującą zabawę dla całej rodziny.

· Walcz ze znanymi z serii Dragon Quest potworami i wchodź w interakcję z pięknie zaprojektowanymi trójwymiarowymi postaciami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Quest Builders

Dragon Quest Builders