Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2007, 13:31

autor: Misiek

Nowe dodatki do Motorstorm już dzisiaj

Twórcy Motorstorm – Evolution Studios – nie dają nam odpocząć. Już dzisiaj na PlayStation Network (prawdopodobnie razem z cotygodniową aktualizacją tego systemu) pojawi się bonus do wspomnianych wyścigów.

Twórcy MotorstormEvolution Studios – nie dają nam odpocząć. Już dzisiaj na PlayStation Network (prawdopodobnie razem z cotygodniową aktualizacją tego systemu) pojawi się bonus do wspomnianych wyścigów.

Nowe dodatki do Motorstorm już dzisiaj - ilustracja #1

Paczka zostanie nazwana ”Devil’s Weekend” i przyniesie ze sobą 10 nowych wyścigów oraz 5 pojazdów do wypróbowania (ciężarówka, motor, dwa pojazdy typu buggy oraz zwykły samochód). Dodatkowo do odkrycia będzie czekało jeszcze jedno auto, ale o nim póki co niczego się nie dowiedzieliśmy. Wszystkie samochody mają mieć trzy różne „skórki” do wyboru, z czego jedna będzie nawiązywać do Halloween.

Warto dodać, że niedawno autorzy wypuścili też stosownego patcha, dodającego obsługę wibracji w DualShockach 3. Funkcję „rumble” wykorzystamy jednak dopiero wtedy, gdy pojawią się u nas nowe pady od Sony, a wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli na nie poczekać do pierwszego kwartału przyszłego roku.