Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2007, 13:31

autor: Misiek

Nowe dodatki do Motorstorm już dzisiaj

Twórcy Motorstorm – Evolution Studios – nie dają nam odpocząć. Już dzisiaj na PlayStation Network (prawdopodobnie razem z cotygodniową aktualizacją tego systemu) pojawi się bonus do wspomnianych wyścigów.

Twórcy MotorstormEvolution Studios – nie dają nam odpocząć. Już dzisiaj na PlayStation Network (prawdopodobnie razem z cotygodniową aktualizacją tego systemu) pojawi się bonus do wspomnianych wyścigów.

Nowe dodatki do Motorstorm już dzisiaj - ilustracja #1

Paczka zostanie nazwana ”Devil’s Weekend” i przyniesie ze sobą 10 nowych wyścigów oraz 5 pojazdów do wypróbowania (ciężarówka, motor, dwa pojazdy typu buggy oraz zwykły samochód). Dodatkowo do odkrycia będzie czekało jeszcze jedno auto, ale o nim póki co niczego się nie dowiedzieliśmy. Wszystkie samochody mają mieć trzy różne „skórki” do wyboru, z czego jedna będzie nawiązywać do Halloween.

Warto dodać, że niedawno autorzy wypuścili też stosownego patcha, dodającego obsługę wibracji w DualShockach 3. Funkcję „rumble” wykorzystamy jednak dopiero wtedy, gdy pojawią się u nas nowe pady od Sony, a wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli na nie poczekać do pierwszego kwartału przyszłego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

MotorStorm

MotorStorm