Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 24 września 2014, 14:21

Nowe czołgi i wyzwania w World of Tanks na Xbox 360

Artyleria „Jej Królewskiej Mości” oraz operacje specjalne.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ogłasza dziś dodanie angielskiej artylerii oraz specjalnych operacji do World of Tanks: Xbox 360 Edition. Nowa aktualizacja jest już dostępna do darmowego pobrania dla graczy na konsoli Microsoftu z kontem „gold” w usłudze Xbox Live. Pozostali użytkownicy usługi mają możliwość zapoznania się z najnowszą wersją gry również bezpłatnie, dzięki siedmiodniowemu okresowi na testowanie.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii uznawane jest jako miejsce gdzie zaprojektowano pierwszy czołg w historii. Teraz w grze będziemy mogli pokierować ich najmocniejszymi maszynami. Łącznie 9 nowych jednostek artyleryjskich wchodzi do zabawy, wliczając w to ikoniczne Crusadery, ConquerorGC, Bishopy oraz Sexton II. Ponadto, na pola bitew wjedzie nowa linia średnich czołgów niemieckich, czyli Leopardy typu 1 oraz PTA, jak również VKK 30.02 D. Wszystkie nowe i obecne „stalowe bestie” przetestować będzie można na dwóch nowych mapach – Redshire oraz Linia Zygfryda.

Dla graczy, którzy oczekują dodatkowych wyzwań przygotowaliśmy operacje specjalne w grze. Świetne nagrody typu mnożniki do doświadczenia, srebro i materiały eksploatacyjne czekają na Was w zamian za udane wykonywanie wyzwań podczas bitew. Przetestują one Wasze umiejętności w ogniu walki.