Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 listopada 2016, 09:51

Niezłe promocje mobilne na weekend 12–13 listopada (m.in. Hitman: Sniper i Kingdom Rush Origins)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Kingdom Rush Origins, First Strike, Ravenmark: Scourge of Estellion, Death Worm, Table Tennis Touch, Hitman: Sniper i Tengami.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Kingdom Rush Origins

Android: 50 gr.

Chyba najbardziej atrakcyjną mobilną promocją tygodnia jest przecena Kingdom Rush Origins. Gra standardowo sprzedawana jest za 13 złoty, a teraz jej cena obniżona została do raptem 50 groszy. Grzechem byłoby nie skorzystać z okazji, gdyż to jedna z absolutnie najlepszych strategii tower defense, w jakie można zagrać na smartfonach i tabletach. Produkcja jest najnowszą odsłoną cyklu i w porównaniu do poprzedniczek oferuje spory zestaw nowych jednostek, wrogów i wieżyczek. Tradycyjnie dostajemy także długą i wyśmienicie zbalansowaną kampanię, w której kolejne misje zawsze stanowią spore wyzwanie, ale nigdy nie są aż tak trudne, aby frustrować.

Niestety, promocja dotyczy tylko wersji gry na Androida.

Więcej informacji o Kingdom Rush Origins

First Strike

Android: 10 PLN / iOS: 9 PLN

Warto także zwrócić uwagę na 50-procentową przecenę First Strike. Produkcja stanowi ciekawą i mocno nietypową strategię czasu rzeczywistego, która traktuje o totalnej wojnie nuklearnej. Toczy się ona na powierzchni całej Ziemi i podczas potyczek anihilacji ulegają całe kraje, a czasem nawet kontynenty. Rozgrywka koncentruje się głównie wokół odpowiedniego zarządzania czasem, gdyż nigdy nie mamy go na tyle dużo, aby zrobić wszystko co chcemy. Produkcja nastawiona jest na tryb multiplayer, ale zabawa przeciwko sztucznej inteligencji również daje sporo frajdy.

Więcej informacji o Fair Strike

Ravenmark: Scourge of Estellion

Android: 16 PLN / iOS: 13 PLN

Jeśli preferujecie spokojniejsze strategie, to warto skorzystać z promocji Ravenmark: Scourge of Estellion. To wyśmienita turówka fantasy oferująca obszerną kampanię fabularną. Produkcja kładzie duży nacisk na taktykę. Podczas bitew kluczową rolę odgrywają formacje, ukształtowanie terenu oraz sprawne wykorzystywanie licznych umiejętności specjalnych poszczególnych oddziałów. Ciekawie rozwiązano również same wydawanie rozkazów. Obie strony robią to w tym samym czasie, a potem patrzą jak są one realizowane jednocześnie. Sprawia to, że nie wystarczy tylko reagować na posunięcia wroga – trzeba nauczyć się je przewidywać

Więcej informacji o Ravenmark: Scourge of Estellion

Death Worm

Android: 4 PLN / iOS: 4 PLN

Miłośników zręcznościówek może zainteresować promocja Death Worm. W grze kierujemy gigantycznym robalem, który drąży podziemne tunele, a na powierzchnię wyskakuje tylko po to, aby pożerać ludzi oraz siać śmierć i zniszczenie. Ludzkość stawia oczywiście czynny opór i szybko zaczyna do tego wykorzystywać potężny sprzęt wojskowy. Całość bazuje na prostych zasadach, ale jednocześnie zabawa nie nudzi się nawet po wielu godzinach rozgrywki.

Więcej informacji o Death Worm

Table Tennis Touch

Android: 4 PLN / iOS: 4 PLN

Z kolei Table Tennis Touch to zdecydowanie najlepsza gra mobilna traktująca o tenisie stołowym. Wygląda trochę dziwnie, gdyż za zawodników robią pokraczne roboty, ale rozgrywka jest wyśmienicie zrealizowana. Interfejs dotykowy zapewnia pełną kontrolę nad paletką, a zachowaniem piłki rządzi potężny silnik fizyczny. Sztuczna inteligencja zapewnia dobrą rywalizację, ale jeszcze więcej zabawy czeka w trybie multiplayer.

Więcej informacji o Table Tennis Touch

Hitman: Sniper

Android: 5 PLN/ iOS: 4 PLN

O 80% przeceniono Hitman: Sniper. Produkcja stanowi odsłonę poboczną popularnej serii skradanek i zgodnie z tytułem koncentruje się na zabójstwach dokonywanych za pomocą karabinu snajperskiego. W większości misji, poza główmy celem, otrzymujemy także kilka dodatkowych, a nasze osiągnięcia są oceniane za pomocą wyniku punktowego publikowanego na sieciowym rankingu. Produkcja stanowi w sumie chyba najlepszą grę snajperską, jaką możemy dostać na rynku mobilnym.

Więcej informacji o Hitman: Sniper

Tengami

Android: 7 PLN 

Ostatnią promocją, o której chcemy wspomnieć jest ta, która objęła grę Tengami. To śliczna przygodówka, której akcja toczy się w średniowiecznej Japonii, a grafika zaprojektowana została tak, aby przypominała książki z otwierającymi się obrazkami, w których każda strona prezentuje inne tekturowe budynki i postacie. Wygląda to ślicznie, a do tego pasuje do stylu opowiadanej historii. Do tego zagadki są całkiem pomysłowe, a ich rozwiązywanie daje sporą satysfakcję.

Więcej informacji o Tengami

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne