Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Table Tennis Touch (AND)
OkładkaTable Tennis Touch (AND)

Table Tennis Touch

Realistyczny symulator tenisa stołowego na urządzenia mobilne. Produkcja studia Yakuto oferuje zaawansowany moduł sztucznej inteligencji, rozbudowaną karierę i opcję Arcade, składającą się z kilkunastu zabawnych mini-gier.

Sportowe | minigry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Table Tennis Touch Premiera

15maj2014

iOS

12mar2015

AND

producent: Yakuto wydawca: Yakuto Strona oficjalna

Gry podobne do Table Tennis Touch

The Pegasus Dream Tour

Sports Hero

Table Tennis Touch to jedna z najbardziej udanych prób przeniesienia tenisa stołowego w realia mobilne. Trójwymiarowa produkcja trzyosobowego londyńskiego studia Yakuto została wydana w modelu premium, zatem nie uświadczymy w niej żadnych mikropłatności.

Table Tennis Touch oferuje kilka trybów rozgrywki. Podstawą zabawy jest rozbudowana kariera, podzielona na ligi i turnieje. W jej ramach gracz mierzy się z 32 przeciwnikami, którzy dzięki zaawansowanemu modułowi sztucznej inteligencji reprezentują różny poziom umiejętności i dynamicznie reagują na poczynania użytkownika. Nagrodą za zwycięstwa są Punkty Reputacji, za sprawą których gracz odblokowuje kolejne ligi i turnieje, a także rakietki i zabawne minigry w trybie Arcade. Obrazu całości dopełnia opcja szybkiego meczu, pozwalająca spokojnie popracować na umiejętnościami.

Tytuł charakteryzuje się dopracowanym modelem rozgrywki, pozwalającym stosować rozmaite tenisowe akcje, oraz wyjątkowo dopracowaną szatą graficzną, stworzoną na silniku Unity. Wszystko to idzie w parze z zaawansowanym silnikiem fizyki, za sprawą którego mecze w dużej mierze przypominają rzeczywiste starcia.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Table Tennis Touch: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND