Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Table Tennis Touch (AND)

Table Tennis Touch

Realistyczny symulator tenisa stołowego na urządzenia mobilne. Produkcja studia Yakuto oferuje zaawansowany moduł sztucznej inteligencji, rozbudowaną karierę i opcję Arcade, składającą się z kilkunastu zabawnych mini-gier.

Sportowe | minigry

Okładka Table Tennis Touch (AND)

producent: Yakuto

wydawca: Yakuto

Strona oficjalna

data premiery gry:

15maj2014

iOS

12mar2015

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Table Tennis Touch to jedna z najbardziej udanych prób przeniesienia tenisa stołowego w realia mobilne. Trójwymiarowa produkcja trzyosobowego londyńskiego studia Yakuto została wydana w modelu premium, zatem nie uświadczymy w niej żadnych mikropłatności.

Table Tennis Touch oferuje kilka trybów rozgrywki. Podstawą zabawy jest rozbudowana kariera, podzielona na ligi i turnieje. W jej ramach gracz mierzy się z 32 przeciwnikami, którzy dzięki zaawansowanemu modułowi sztucznej inteligencji reprezentują różny poziom umiejętności i dynamicznie reagują na poczynania użytkownika. Nagrodą za zwycięstwa są Punkty Reputacji, za sprawą których gracz odblokowuje kolejne ligi i turnieje, a także rakietki i zabawne minigry w trybie Arcade. Obrazu całości dopełnia opcja szybkiego meczu, pozwalająca spokojnie popracować na umiejętnościami.

Tytuł charakteryzuje się dopracowanym modelem rozgrywki, pozwalającym stosować rozmaite tenisowe akcje, oraz wyjątkowo dopracowaną szatą graficzną, stworzoną na silniku Unity. Wszystko to idzie w parze z zaawansowanym silnikiem fizyki, za sprawą którego mecze w dużej mierze przypominają rzeczywiste starcia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Table Tennis Touch

Wymagania wiekowe Table Tennis Touch

odpowiednia dla każdego wieku

Clash Royale zwycięzcą Google Play Award 2016
Clash Royale zwycięzcą Google Play Award 2016

wiadomość22 maja 2016

Załoga serwisu Goole Play ogłosiła listę najlepszych gier i aplikacji zeszłego roku. W pierwszej kategorii wygrało Clash Royale, czyli kasowy hit studia Supercell.

Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)
Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)

wiadomość16 maja 2015

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Room Two, seria Shadowrun, Table Tennis Touch, Cut the Rope 2, Zombie Minesweeper, PAC-MAN Championship Edition DX oraz Gentlemen… Ricochet!.

Table Tennis Touch – znakomity ping-pong debiutuje na Androidzie
Table Tennis Touch – znakomity ping-pong debiutuje na Androidzie

wiadomość14 marca 2015

Na platformie Google Play zadebiutował bardzo udany symulator tenisa stołowego Table Tennis Touch, dotąd dostępny wyłącznie na iOS. Produkcja londyńskiego studia Yakoto została udostępniona w cenie 17 złotych, w modelu premium (absolutny brak mikropłatności).

iOS
AND