Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2010, 10:05

autor: Jiker

Najlepiej oceniane pozycje z Xbox Live Indie Games

Portal IndieGames.com opracował zestawienie najlepiej ocenianych produkcji niezależnych, wydanych w ramach serwisu Xbox Live Indie Games. Z uwagi na to, że jest on regionalizowany, zdecydowano się przygotować zarówno listę amerykańską, jak i brytyjską.

Portal IndieGames.com opracował zestawienie najlepiej ocenianych przez graczy produkcji niezależnych, wydanych w ramach serwisu Xbox Live Indie Games. Z uwagi na to, że jest on regionalizowany, zdecydowano się przygotować zarówno listę amerykańską, jak i brytyjską.

Najlepiej oceniane pozycje z Xbox Live Indie Games - ilustracja #1

I MEAD A GAM3 W1TH Z0MB1ES!!!1

Warto zauważyć, że jeszcze do połowy 2009 roku użytkownicy Xboksa 360 nie mogli wystawiać niezależnym produkcjom not. Możliwość ta pojawiła się dopiero w lipcu, wraz z przeorganizowaniem formy Xbox Live Indie Games (wcześniej znanego jako Xbox Live Community Games).

W obu przypadkach na pierwszych miejscach uplasowała się prosta strzelanina I MAED A GAM3 W1TH Z0MB1ES!!!1 zaprojektowana przez Jamezilę, założyciela Ska Studios (The Dishwasher: Dead Samurai). Warto zauważyć, że jest ona przy tym jedną z najpopularniejszych i najtańszych pozycji dostępnych z poziomu Xbox Live Indie Games.

Poniżej prezentujemy pierwszą dziesiątkę brytyjskiego zestawienia najlepiej ocenianych produkcji niezależnych z XBL Indie Games (stan na końcówkę grudnia). Resztę, jak i dwudziestkę najlepszych pozycji według graczy amerykańskich, znajdziecie w tym miejscu.