Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2015, 10:00

autor: luckie

Najchętniej kupowane gry w 2015 roku

Podsumowania 2015 roku z serwisem GRY-Online.pl ciąg dalszy. Dziś sprawdzamy, które gry kupowaliście najchętniej za pośrednictwem naszej porównywarki cenowej.

„Zamknij się i bierz mój hajs!” - Najchętniej kupowane gry w 2015 roku - wiadomość - 2015-12-26
„Zamknij się i bierz mój hajs!”

Zainteresować graczy jakimś tytułem nie jest szczególnie trudno, ale zachęcić ich do sięgnięcia po portfele to już niemała sztuka. A jednak za takie gry jak GTA V czy Wiedźmin 3 wielu z Was było gotowych zapłacić pełną cenę, choć nie znaczy to, że nie szukaliście najlepszych okazji. Po to właśnie istnieje widoczna po prawej ramka Kup najtaniej. Poniższa lista przedstawia gry, które najczęściej kupowaliście za pośrednictwem naszej porównywarki cenowej.

Warto zaznaczyć, że GTA V już drugi rok z rzędu okupuję pierwsze miejsce na tej liście, co pokazuje, że na grę wciąż czai się horda wygłodniałych fanów. Drugie i trzecie miejsce też zaskoczeniem nie jest, w końcu Wiedźmin 3 jest Waszą premierą roku, a Euro Truck Simulator 2 drugą ulubioną produkcją.

Z drugiej strony trochę zastanawia nieobecność takich hitów, jak FIFA 16 czy Pillars of Eternity, które były jednymi z najbardziej interesujących was tytułów w 2015 roku.

Top 20 najchętniej kupowanych gier w 2015 roku

1.

Grand Theft Auto V

2.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

3.

Euro Truck Simulator 2

4.

Farming Simulator 15

5.

Divinity: Grzech Pierworodny

6.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

7.

The Elder Scrolls V: Skyrim

8.

Watch_Dogs

9.

Dying Light

10.

Fallout 4

11.

Diablo III: Reaper of Souls

12.

Europa Universalis IV

13.

The Sims 4

14.

Assassin's Creed IV: Black Flag

15.

Dragon Age: Inkwizycja

16.

Battlefield 4

17.

Assassin's Creed: Unity

18.

Cities: Skylines

19.

Total War: Rome II

20.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup gry, najpierw staramy się jak najwięcej o niej dowiedzieć. Pomocą w tym służy serwis tvgry.pl – jutro zobaczymy, które spośród publikowanych tam filmów spodobały się Wam najbardziej.