Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2019, 17:00

autor: Vergil

Nadchodzi Terminator Resistance – polski FPS twórców Rambo Video Game

Rodzimy zespół Teyon Games, znany między innymi z gry Rambo: The Video Game, zapowiedział swoje następne dzieło. Mowa o Terminator: Resistance, czyli strzelance wzbogaconej o elementy RPG, która zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Polskie studio Teyon Games zapowiedziało swoją nową produkcję. Mowa o pierwszoosobowej strzelance z elementami RPG zatytułowanej Terminator: Resistance, opartej na licencji kultowej serii filmów kojarzących się przede wszystkim z rolą Arnolda Schwarzeneggera. Gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w Europie ukaże się 15 listopada (Amerykanie poczekają na nią do 3 grudnia).

Korzystając z okazji, zachęcamy do zapoznania się ze spisanymi przez Marcina wrażeniami z zamkniętego pokazu omawianej gry:

  1. Terminator Resistance - już graliśmy i odpowiadamy na siedem ważnych pytań

W grze Terminator: Resistance trafimy do Stanów Zjednoczonych 31 lat po „Dniu Sądu”, kiedy to maszyny zbuntowały się przeciwko ludzkości. W trakcie zabawy wcielimy się w członka ruchu oporu, który w towarzystwie innych buntowników przemierzy zdemolowaną Amerykę i stawi czoła mechanicznym oprawcom. Filarem rozgrywki będzie oczywiście walka z przeciwnikami, wśród których prym mają wieść T-800; chcąc pokonać tych potężnych terminatorów, będziemy musieli zdobyć odpowiednie wyposażenie i rozwinąć umiejętności protagonisty. W grze pojawi się zarówno rozbudowany system craftingu, jak i elementy RPG; co więcej, ścieżka, którą podąży fabuła, będzie determinowana przez nasze decyzje.

Po zastąpieniu członków zespołu Rammstein terminatorami ich koncerty zaczęły wymykać się spod kontroli. - Nadchodzi Terminator: Resistance – polski FPS twórców Rambo: The Video Game - wiadomość - 2019-09-19
Po zastąpieniu członków zespołu Rammstein terminatorami ich koncerty zaczęły wymykać się spod kontroli.

Wszystko to brzmi nader smakowicie, jednak na zaprezentowanych przez twórców materiałach Terminator: Resistance prezentuje się w najlepszym wypadku przyzwoicie. Inna sprawa, że choć studio Teyon Games istnieje od kilkunastu lat, dotychczas nie zdołało zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii gier wideo; warto pamiętać, że mowa o deweloperach, w których portfolio widnieją takie tytuły, jak Rambo: The Video Game lub choćby cykl Heavy Fire. Czy omawiany tytuł sprawi, że twórcy w końcu rozwiną skrzydła? Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Oficjalna strona internetowa studia Teyon Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Terminator: Resistance

Terminator: Resistance