Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2019, 17:00

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Nadchodzi Terminator Resistance – polski FPS twórców Rambo Video Game

Rodzimy zespół Teyon Games, znany między innymi z gry Rambo: The Video Game, zapowiedział swoje następne dzieło. Mowa o Terminator: Resistance, czyli strzelance wzbogaconej o elementy RPG, która zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Polskie studio Teyon Games zapowiedziało swoją nową produkcję. Mowa o pierwszoosobowej strzelance z elementami RPG zatytułowanej Terminator: Resistance, opartej na licencji kultowej serii filmów kojarzących się przede wszystkim z rolą Arnolda Schwarzeneggera. Gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a w Europie ukaże się 15 listopada (Amerykanie poczekają na nią do 3 grudnia).

Korzystając z okazji, zachęcamy do zapoznania się ze spisanymi przez Marcina wrażeniami z zamkniętego pokazu omawianej gry:

  1. Terminator Resistance - już graliśmy i odpowiadamy na siedem ważnych pytań

W grze Terminator: Resistance trafimy do Stanów Zjednoczonych 31 lat po „Dniu Sądu”, kiedy to maszyny zbuntowały się przeciwko ludzkości. W trakcie zabawy wcielimy się w członka ruchu oporu, który w towarzystwie innych buntowników przemierzy zdemolowaną Amerykę i stawi czoła mechanicznym oprawcom. Filarem rozgrywki będzie oczywiście walka z przeciwnikami, wśród których prym mają wieść T-800; chcąc pokonać tych potężnych terminatorów, będziemy musieli zdobyć odpowiednie wyposażenie i rozwinąć umiejętności protagonisty. W grze pojawi się zarówno rozbudowany system craftingu, jak i elementy RPG; co więcej, ścieżka, którą podąży fabuła, będzie determinowana przez nasze decyzje.

Po zastąpieniu członków zespołu Rammstein terminatorami ich koncerty zaczęły wymykać się spod kontroli. - Nadchodzi Terminator: Resistance – polski FPS twórców Rambo: The Video Game - wiadomość - 2019-09-19
Po zastąpieniu członków zespołu Rammstein terminatorami ich koncerty zaczęły wymykać się spod kontroli.

Wszystko to brzmi nader smakowicie, jednak na zaprezentowanych przez twórców materiałach Terminator: Resistance prezentuje się w najlepszym wypadku przyzwoicie. Inna sprawa, że choć studio Teyon Games istnieje od kilkunastu lat, dotychczas nie zdołało zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii gier wideo; warto pamiętać, że mowa o deweloperach, w których portfolio widnieją takie tytuły, jak Rambo: The Video Game lub choćby cykl Heavy Fire. Czy omawiany tytuł sprawi, że twórcy w końcu rozwiną skrzydła? Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Oficjalna strona internetowa studia Teyon Games