Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 sierpnia 2019, 19:07

autor: Froozyy

Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter za tydzień za darmo w Epic Games Store

Już za tydzień w Epic Games Store dostaniemy aż dwie darmowe gry - Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter.

Nie jedna, a aż dwie gry będą dostępne za tydzień do pobrania za darmo w EGS. - Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter za tydzień za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-08-09
Nie jedna, a aż dwie gry będą dostępne za tydzień do pobrania za darmo w EGS.

Dziś dowiedzieliśmy się, że już za tydzień w Epic Games Store po raz kolejny będą dostępne aż dwie produkcje do pobrania zupełnie za darmo. Mowa tu o tytułach - Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter. Przypominamy również, że w tym tygodniu do odebrania jest gra logiczna GNOG.

Mutant Year Zero: Road to Eden to gra taktyczna stworzona przez studio The Bearded Ladies. Produkcja oferuje walkę w systemie turowym, a jej fabuła osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym po wojnie nuklearnej władzę przejęły zwierzęta oraz mutanty, a resztki ludzkości zgromadziły się w Arkach. Gracz kieruje grupą unikalnych osobników, wśród których znajduje się gadający kaczor Dux czy też dzik Bormin. Tytuł pierwotnie ukazał się w 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W 2019 roku produkcja doczekała się wersji na Nintendo Switch.

Natomiast Hyper Light Drifter to zręcznościowe RPG w stylu retro, które zostało opracowane przez studio Heart Machine. Historia gry jest osadzona w świecie fantasy wzbogaconym elementami science-fiction. Gracz wciela się w niej w jednego z Wędrowców, który podróżuje po świecie i poszukuje cennych technologii. Bohater cierpi na nieuleczalną chorobę i jego jedyną nadzieją na odnalezienie lekarstwa staje się wędrówka do niebezpiecznej krainy. Produkcja miała premierę w 2016 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W 2018 roku otrzymała również port na Nintendo Switch.