Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2018, 15:28

Znamy wymagania sprzętowe Mutant Year Zero: Road to Eden

Firma Funcom przedstawiła wymagania sprzętowe Mutant Year Zero: Road to Eden – ciekawie zapowiadającej się gry strategicznej od studia The Bearded Ladies.

Ujawniono wymagania sprzętowe Mutant Year Zero: Road to Eden. - Znamy wymagania sprzętowe Mutant Year Zero: Road to Eden - wiadomość - 2018-11-20
Ujawniono wymagania sprzętowe Mutant Year Zero: Road to Eden.

MUTANT YEAR ZERO: ROAD TO EDEN W SKRÓCIE:

 1. Deweloper: The Bearded Ladies
 2. Wydawca: Funcom
 3. Gatunek: strategia
 4. Platformy: PS4, Xbox One, PC
 5. Data premiery: 4 grudnia 2018 r.

Firma Funcom ujawniła wymagania Mutant Year Zero: Road to Eden – powstającej w studiu The Bearded Ladies gry strategicznej z elementami skradanki, osadzonej w znanym z „papierowego” RPG-a uniwersum Mutant. Do uruchomienia omawianej produkcji na szczęście wystarczy komputer, który lata świetności ma już za sobą, ale by cieszyć się wszystkim, co gra ma do zaoferowania, trzeba będzie posiadać nieco mocniejsze podzespoły (szczególnie procesor).

Wymagania sprzętowe

Wymagania minimalne:

 1. Procesor: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
 2. Karta grafiki: NVidia GeForce GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
 3. RAM: 6GB
 4. Dysk twardy: 8GB.

Wymagania rekomendowane:

 1. Procesor: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 5 1600X
 2. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 480
 3. RAM: 8GB RAM
 4. Dysk twardy: 8GB

Mutant Year Zero: Road to Eden to gra strategiczna, oferująca głębię rozgrywki kojarzoną m.in. z serią XCOM. Otrzymamy także rozbudowaną fabułę, system skradania się i eksplorację trójwymiarowego środowiska. Akcja tego tytułu rozgrywa się w przyszłości. Gracze przejmują kontrolę nad zespołem mutantów, mierzących się z wyzwaniami rzucanymi przez Ziemię, na której nie ma już ludzi. W pracę nad grą zaangażowani są byli twórcy serii Hitman oraz PayDay. Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutuje 4 grudnia na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i będzie dostępne w polskiej wersji językowej (z napisami).

 1. Mutant Year Zero: Road to Eden – strona oficjalna
 2. Funcom – strona oficjalna