Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 grudnia 2019, 17:01

autor: qjin

Hyper Light Drifter ponownie za darmo w Epic Games Store

Dzisiaj z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store można ponownie zdobyć za darmo grę Hyper Light Drifter. Oferta obowiązuje tylko dobę.

Hyper Light Drifter jest ponownie dostępne za darmo w Epic Games Store. - Hyper Light Drifter ponownie za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-27
Hyper Light Drifter jest ponownie dostępne za darmo w Epic Games Store.

Epic Games Store zrobiło podczas swojego rozdawnictwa kolejną powtórkę z rozrywki i ponownie udostępniło za darmo Hyper Light Drifter. Jest to świetna okazja dla tych, którym nie udało się dodać gry kilka miesięcy temu, gdy rozdawali ją razem z Mutant Year Zero: Road to Eden. Aby potwierdzić zamówienie, trzeba udać się do karty produktu i kliknąć na przycisk „odbierz”. Tradycyjnie, jak podczas całego świątecznego rozdawnictwa, macie na to czas do jutra do godziny 17:00.

Hyper Light Drifter to przygodowa gra akcji w stylu retro, którą opracowało niezależne studio Heart Machine. Jej akcja przenosi graczy do świata łączącego cechy fantasy i science-fiction. Rozgrywka polega głównie na eksploracji klimatycznych lokacji i walce z przeciwnikami, które mogą sprawić nie lada trudności. Produkcja zebrała bardzo dobre opinie – wersja PC ma średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 84%.

Przypominamy, że Epic Games Store rozdaje codziennie gry z okazji świątecznej wyprzedaży, która potrwa do 1 stycznia. Do końca roku czeka na nas zatem jeszcze kilka darmowych tytułów – oby bez kolejnych powtórek. Kolejny poznamy jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.