Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2019, 19:32

Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter od dziś za darmo w Epic Games Store

Dziś na platformie Epic Gmes Store pojawiły się dwie darmowe produkcje - Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter. Gry można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki przez najbliższy tydzień. Jednocześnie poznaliśmy następny tytuł objęty promocją. Jest to zręcznościowa platformówka – Fez.

Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter przez najbliższy tydzień są dostępne za darmo. - Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-08-16
Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter przez najbliższy tydzień są dostępne za darmo.

Od dziś w Epic Games Store można pobrać za darmo dwa tytuły - Mutant Year Zero: Road to Eden oraz Hyper Light Drifter. Obie produkcje są dostępne do 22 sierpnia. Jednocześnie poznaliśmy grę, którą dodamy bez opłat do swojej biblioteki w przyszłym tygodniu. Jest nią Fez - zręcznościowa platformówka utrzymana w klimatach retro.

Mutant Year Zero: Road to Eden to postapokaliptyczna strategia stworzona przez studio The Bearded Ladies. Ukazała się ona 4 grudnia ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz 30 lipca 2019 roku na Nintendo Switch. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad grupką mutantów, którzy przemierzają zrujnowany świat w poszukiwaniu mitycznego Edenu. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród recenzentów – średnia ocen wersji na komputery osobiste w serwisie Metacritic wynosi w tym momencie 78/100 punktów.

Natomiast Hyper Light Drifter to utrzymane w stylu retro zręcznościowe RPG, stworzone przez studio Heart Machine. Produkcja ukazała się w 2016 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W 2018 roku trafiła ona również na Nintendo Switch. Świat przedstawiony w tytule łączy w sobie elementy fantasy i science fiction. Gracz wciela się w cierpiącego na nieuleczalną chorobę Wędrowca. W poszukiwaniu lekarstwa udaje się on do niebezpiecznej krainy, omijanej przez innych z jego fachu. Gra zebrała pochlebne opinie – średnia ocen wersji PC w serwisie Metacritic wynosi 84/100 punktów.