Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 grudnia 2019, 17:32

autor: Froozyy

Rusza świąteczna promocja w Epic Games Store. Into the Breach za darmo

Właśnie rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store. Oprócz wielu przecen na graczy czeka do odebrania za darmo gra Into the Breach (tylko do jutra) oraz kupon o wartości 40 złotych na zakupy tytułów objętych promocją.

Rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store. - Rusza świąteczna promocja w Epic Games Store. Into the Breach za darmo - wiadomość - 2019-12-19
Rozpoczęła się świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store.

Zgodnie z niedawną zapowiedzią dzisiaj ruszyła świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store, która potrwa do 1 stycznia 2020 roku. Oprócz ciekawych promocji na graczy czeka również Into the Breach do odebrania za darmo (tylko do jutra do godziny 17:00). Jest to bardzo udana taktyczna strategia turowa, która w ubiegłym roku zgarnęła sporo nagród dla najlepszych gier indie. Możecie ją dodać do swojej kolekcji pod tym adresem. Przypominamy, że przez najbliższe 12 dni serwis będzie codziennie oferować różne tytuły za darmo w ramach świątecznego rozdawnictwa.

Co więcej, każdy użytkownik może odebrać kupon o wartości 40 złotych, którego można użyć przy zakupach gier objętych promocją o wartości co najmniej 59,99 złotych. Po każdej transakcji spełniającej te warunki otrzymamy kolejny taki kupon (więcej informacji znajdziecie pod tym adresem).

Natomiast poniżej znajdziecie listę najciekawszych przecen na świątecznej wyprzedaży Epic Games Store.

Najciekawsze przeceny na wyprzedaży świątecznej w EGS

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.