Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 grudnia 2019, 11:28

autor: Froozyy

Epic Games Store będzie rozdawać darmowe gry przez 12 dni

Od 19 grudnia, wraz z rozpoczęciem świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store, gracze będą mogli przez 12 dni odbierać różne darmowe tytuły w tym serwisie. Na razie nie ujawniono, jakie dokładnie to będą produkcje.

Darmowe gry przez 12 dni w Epic Games Store. - Epic Games Store będzie rozdawać darmowe gry przez 12 dni - wiadomość - 2019-12-15
Darmowe gry przez 12 dni w Epic Games Store.

W czerwcu dowiedzieliśmy się, że firma Epic Games postanowiła do końca 2019 roku udostępniać co tydzień różne tytuły za darmo użytkownikom platformy Epic Games Store (firma robiła to od początku roku, ale w czerwcu zmieniono politykę promocji z dwutygodniowej na tygodniową). Wśród nich znalazło się wiele bardzo dobrych produkcji, dzięki czemu gracze mogli znacznie poszerzyć swoją kolekcję gier. Wszystko, co dobre, kiedyś musi się jednak skończyć, tak więc z nadejściem nowego roku będziemy musieli pożegnać się z szalonym rozdawnictwem EG.

Część z Was na pewno zauważyła, że w ten czwartek w serwisie nie pojawiła się informacja, jaka kolejna produkcja będzie do odebrania za darmo w następnym tygodniu. Teraz już wiemy, co takiego szykuje dla nas Epic. Na osłodę (albo w ramach świątecznego prezentu) podczas trwania nadchodzącej wyprzedaży firma zamierza rozdawać darmowe tytuły codziennie przez 12 dni. Promocja zacznie się w przyszły czwartek, czyli 19 grudnia.

Na razie nie znamy listy tytułów, które będą do odebrania, ani nawet nie wiemy, ile ich w ogóle będzie. Można liczyć na to, że Epic Games będzie chciało zakończyć rok z hukiem i zaoferuje naprawdę dobre produkcje. Na koniec warto przypomnieć, że aktualnie do zgarnięcia są dwie gry za darmo – The Wolf Among Us oraz The Escapists.