Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 grudnia 2019, 10:08

The Wolf Among Us za darmo w Epic Games Store

Z okazji zapowiedzi kolejnej części przygodówki The Wolf Among Us gracze mogą za darmo odebrać jej pierwszą odsłonę z 2013 roku w Epic Games Store. Promocja potrwa do 19 grudnia do godziny 17:00.

The Wolf Among Us do zgarnięcia za darmo. - The Wolf Among Us za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-13
The Wolf Among Us do zgarnięcia za darmo.

Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że studio Telltale Games (odpowiedzialne m.in. za The Walking Dead i The Wolf Among Us) zostało wskrzeszone. Przypomnijmy, że z powodu bankructwa deweloperzy musieli zamknąć działalność w 2018 roku. Od kilku miesięcy nowi właściciele (studio zachowało nazwę, ale poprzedni pracownicy nie są z nim związani) robili, co w ich mocy, aby przywrócić to, co zostało utracone. Do sprzedaży wróciły gry z katalogu producenta oraz odkupiono prawa do niektórych tytułów. Dzięki temu twórcy byli w stanie zapowiedzieć na tegorocznej gali The Game Awards kolejną część znanej produkcji – The Wolf Among Us 2.

Z tej okazji w sklepie Epic Game Store do pobrania za darmo jest pierwsza część tej dobrze przyjętej gry przygodowej z 2013 roku. Promocja potrwa do 19 grudnia do godziny 17:00. Swoją darmową kopię możecie odebrać pod tym adresem.

The Wolf Among Us to przygodówka podzielona na epizody, oparta na licencji serii komiksowej Baśnie. Akcja gry dzieje się w miejscu, w którym baśniowe istoty uciekły z magicznej krainy i znalazły się w naszym świecie wśród śmiertelników. Gracz wciela się w szeryfa Bigby’ego Wolfa, który odkrywa, że ostatnie morderstwo to tylko początek nadchodzących wydarzeń. Decyzje podjęte przez graczy (a także moment ich podjęcia) mają wpływ na rozwój historii.