Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2019, 10:58

autor: Frozen

The Outer Worlds otrzyma fabularne DLC

Przedstawiciel studia Obsidian Entertainment poinformował, że firma szykuje pierwsze fabularne rozszerzenie do gry The Outer Worlds. Dodatek ma się ukazać w przyszłym roku.

Do Arkadii powrócimy już w 2020 roku. - The Outer Worlds otrzyma fabularne DLC - wiadomość - 2019-12-14
Do Arkadii powrócimy już w 2020 roku.

Przedstawiciel studia Obsidian Entertainment zamieścił na oficjalnym forum gry The Outer Worlds specjalne podziękowanie dla graczy oraz osób, które przyczyniły się do powstania produkcji. Przy okazji ogłosił, że w przyszłym roku tytuł otrzyma fabularne DLC.

Pozdrowienia dla pracowników Arkadii.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować niesamowitemu zespołowi stojącemu za The Outer Worlds. To dzięki jego ciężkiej pracy i zaangażowaniu otrzymaliśmy nominacje w kategoriach „Najlepsza fabuła”, „Najlepsza kreacja aktorska” (dla Ashly Burch jako Parvati), „Najlepsza gra RPG” oraz „Gra roku” na The Game Awards.

Do wszystkich, którzy głosowali na nas podczas gali: jesteście fantastyczni i dziękujemy wam za wsparcie. Odbiór The Outer Worlds był niewiarygodny, a sama nominacja wiele dla nas znaczy. Z radością ogłaszamy, że nasza podróż jeszcze się nie skończyła – historia w grze zostanie bowiem rozszerzona poprzez DLC, które ukaże się w przyszłym roku! Szczegóły podamy w późniejszym terminie.

Należące do Microsoftu studio Obsidian Entertainment pracuje obecnie nad kilkoma projektami. Oprócz fabularnego rozszerzenia dla The Outer Worlds, firma tworzy między innymi survivalową grę akcji Grounded oraz nieogłoszone jeszcze „kolejne wielkie RPG”.

The Outer Worlds ukazało się 25 października 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC (poprzez Epic Games Store i Microsoft Store). W przyszłym roku gra pojawi się także na Steamie i konsoli Nintendo Switch. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej (z napisami).

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach