Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2019, 19:41

Ogłoszono datę premiery dużego dodatku do Mutant Year Zero

Firma Funcom oraz deweloper The Bearded Ladies zdradzili datę wydania oraz szczegóły Seed of Evil – pierwszego dużego dodatku do Mutant Year Zero: Road to Eden. Produkcja ukazać się ma 30 lipca tego roku. W związku z tym zmianie uległa data wydania edycji Deluxe, która pojawi się tego samego dnia co rozszerzenie.

Pierwszy duży dodatek do Mutant Year Zero: Road to Eden pojawi się 30 lipca. - Ogłoszono datę premiery dużego dodatku do Mutant Year Zero - wiadomość - 2019-05-24
Pierwszy duży dodatek do Mutant Year Zero: Road to Eden pojawi się 30 lipca.

Firma Funcom oraz deweloper The Bearded Ladies ogłosili datę premiery Seed of Evil – dodatku do wydanego pod koniec ubiegłego roku Mutant Year Zero: Road to Eden. Rozszerzenie ukazać ma się 30 lipca tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. W związku z tym opóźnieniu uległo wydanie edycji Deluxe. Pojawi się ona tego samego dnia i oprócz podstawowej wersji gry, zawierać będzie wspomniane DLC.

Oprócz daty premiery, producenci zdradzili też kilka szczegółów związanych z Seed of Evil. Fabularnie będzie on stanowił kontynuację historii znanej z podstawowej wersji gry. Tym razem Arce zagrażać będą tajemnice korzenie, które wpływają na mieszkańców ostatniego bastionu ludzkości. Poszukiwania odpowiedzi doprowadzą bohaterów do nowych lokacji, w których spotkają oni nowych przeciwników, zdobędą nowe wyposażenie oraz pozyskają kolejnego członka drużyny – łosia o imieniu Big Khan.

Warto przypomnieć, że Mutant Year Zero: Road to Eden to postapokaliptyczna strategia, która ukazała się 4 grudnia ubiegłego roku. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad grupką mutantów, którzy przemierzają zrujnowany świat w poszukiwaniu mitycznego Edenu. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród recenzentów – średnia ocen wersji na komputery osobiste w serwisie Metacritic wynosi w tym momencie 78/100 punktów.