Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2019, 19:07

autor: Serek

Znamy datę premiery Ancestors: The Humankind Odyssey

Poznaliśmy datę premiery Ancestors: The Humankind Odyssey na PC. Tytuł trafi do sprzedaży 27 sierpnia tego roku, wyłącznie w Epic Games Store. Gracze konsolowi będą zmuszeni poczekać na grę do grudnia.

Księga Dżungli w wydaniu komputerowym. - Znamy datę premiery Ancestors: The Humankind Odyssey - wiadomość - 2019-05-23
Księga Dżungli w wydaniu komputerowym.

Studio Panache Digital Games oraz wydawca Private Division ogłosili, że gra Ancestors: The Humankind Odyssey ukaże się 27 sierpnia bieżącego roku na PC. Przypomnijmy, że produkcja będzie czasowym exclusivem na platformie Epic Games Store. Posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4 będą musieli poczekać na debiut tytułu na ich urządzeniach do grudnia. Twórcy podzielili się ze światem tą informacją za pośrednictwem Twittera, dodając, że za jakiś czas będzie można składać zamówienia przedpremierowe.

Od pierwszych zapowiedzi Ancestors: The Humankind Odyssey minęły cztery lata. Produkcja zabierze gracza do 10 milionów lat wstecz. Naszym zadaniem będzie umożliwienie małpom „wyjścia na ludzi” - to znaczy doprowadzenie do pomyślnej ewolucji naszego gatunku. Rozgrywkę będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, wcielając się w człekokształtnego przedstawiciela naczelnych. Za produkcję odpowiada studio Panache Digital Games, dla którego jest to debiutancki projekt. Nie powinniśmy jednak mieć większych obaw o jakość gry - na czele zespołu stoi Patrice Desilets, człowiek odpowiedzialny między innymi za kilka odsłon serii Assassin’s Creed.

Z pierwszych zapowiedzi wynika, że jednym z kluczowych działań będzie odpowiednie zarządzanie klanem. Przyjmowanie właściwych członków, tworzenie rodzin i wspólna praca mają zwiększyć szansę na przetrwanie w dzikim świecie neogenicznej Afryki. Powodzenie tego przedsięwzięcia ma zależeć także od wyborów podjętych przez gracza w trakcie rozgrywki. Przy okazji ujawnienia daty premiery, twórcy udostępnili zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej. Dowiecie się z niego nieco więcej szczegółów na temat gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Ancestors: The Humankind Odyssey
  2. Ancestors: The Humankind Odyssey na Steamie
  3. Ancestors: The Humankind Odyssey w Epic Games Store