Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2019, 09:13

Mutant Year Zero Road to Eden - ukazało się demo wyśmienitej strategii

Studio The Bearded Ladies udostępniło wersję demonstracyjną Mutant Year Zero: Road to Eden, czyli wyśmienitej strategii osadzonej w mocno nietypowych postapokaliptycznych realiach.

Gra ukazała się w grudniu ubiegłego roku. - Mutant Year Zero Road to Eden - ukazało się demo wyśmienitej turówki - wiadomość - 2019-02-28
Gra ukazała się w grudniu ubiegłego roku.
MUTANT YEAR ZERO: ROAD TO EDEN W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: The Bearded Ladies
  2. Wydawca: FunCom
  3. Gatunek: turowa strategia
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 4 grudnia 2018 r.

Mutant Year Zero: Road to Eden okazało się jedną z najciekawszych strategii ubiegłego roku. Osoby rozważające zakup tego tytułu ucieszyć powinna wiadomość, że autorzy właśnie udostępnili wersję demonstracyjną. Można ją pobrać ze Steama.

Demo oferuje możliwość sprawdzenia początkowych fragmentów gry i jest dosyć obszerne, więc daje dobre pojęcie o tym, co oferuje pełne wydanie. Na razie wersja demonstracyjna dostępna jest tylko na PC i nie wiemy, czy w przyszłości otrzymają ją również gracze konsolowi.

Warto wspomnieć, że przedwczoraj ukazała się darmowa aktualizacja, która dodała do wersji pecetowej tryb wyzwań nazwany Stalker Trials. W nim znane z kampanii mapy zostają zapełnione nowymi typami wrogów. Jednocześnie gracz ma od początku dostęp do wszystkich postaci, mutacji i umiejętności. Natomiast wciąż konieczne jest kupowanie i ulepszanie uzbrojenia.

Tryb Stalker Trials zmierza również na konsole, ale prace nad tymi wersjami aktualizacji wciąż trwają i na razie twórcy nie są w stanie podać dokładnej daty premiery.

Przypomnijmy, że Mutant Year Zero: Road to Eden ukazało się 4 grudnia ubiegłego roku na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 78% według serwisu Metacritic. Natomiast w serwisie Steam 81% recenzji użytkowników jest pozytywnych. Produkcja spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 8.0/10.

  1. Recenzja gry Mutant Year Zero – XCOM, Original War i Fallout wchodzą do baru...
  2. Mutant Year Zero - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry