Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 sierpnia 2019, 12:05

autor: Serek

GNOG od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś na platformie Epic Games Store pojawi się kolejna darmowa produkcja. Tym razem będzie to GNOG, czyli gra stworzona przez studio KO_OP, która umożliwia graczom wejście do głów kolorowych potworów.

Gotowi na rozwiązywanie zagadek? - GNOG od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-08-08
Gotowi na rozwiązywanie zagadek?

AKTUALIZACJA

GNOG jest już dostępne za darmo na Epic Games Store. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że kolejnymi produkcjami objętymi promocją będą Hyper Light Drifter oraz Mutant Year Zero: Road to Eden. Tytuły dostępne będą bezpłatnie w okresie od 15 do 22 sierpnia.

Od dziś w Epic Games Store będzie można pobrać za darmo grę GNOG - produkcję studia KO_OP, wydaną przez Double Fine Productions. Tytuł pozwala graczom eksplorować pełne niespodzianek i tajemnic wnętrza czaszek potworów. Zadaniem gracza jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Co ciekawe, GNOG posiada wsparcie dla technologii wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie od dzisiaj do 15 sierpnia.

  1. GNOG w Epic Games Store

Elementem charakterystycznym dla tego tytułu jest oprawa graficzna. Inspirowane prawdziwymi zabawkami i ręcznie rysowane głowy potworów potrafią oczarować. Szczególnie ciekawie wygląda to na goglach VR, które w połączeniu z kontrolerami ruchu zapewniają bardzo naturalny sposób interakcji ze środowiskiem. GNOG posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, dlatego fani rozgrywek sieciowych raczej po niego nie sięgną. GNOG zadebiutował 2 maja 2017 roku na PlayStation 4. Tytuł trafił następnie na iOS oraz PC.

Jeszcze przez kilka godzin z Epic Games Store można bezpłatnie pobrać Alana Wake’a oraz For Honor. Zmiana oferty nastąpi w okolicach godziny 17:00. Wtedy również poznamy kolejną produkcję dostępną za darmo w ramach inicjatywy EGS.

  1. Oficjalna strona internetowa gry GNOG