Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2005, 14:11

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Misje dodatkowe w GTA Liberty City Stories - szczegóły

Redaktorzy serwisu GamesRadar mieli tę okazję i przyjemność zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają i na czym polegają misje poboczne w GTA Liberty City Stories, które są interesującym dodatkiem do głównej fabuły. Zobaczmy więc to i my.

Redaktorzy serwisu GamesRadar mieli tę okazję i przyjemność zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają i na czym polegają misje poboczne w GTA Liberty City Stories, które są interesującym dodatkiem do głównej fabuły. Zobaczmy więc to i my.

Trashmaster - czyli śmieciarz po prostu - nie stanowi żadnej niespodzianki fakt, iż Liberty City jak każde inne miasto generuje tony śmieci i odpadków, którymi ktoś musi się zająć. Gorzej, że tym "ktosiem" jesteś ty drogi graczu, jednak jazda śmieciarką, zebranie śmieci i odstawienie ich na wysypisko w określonym czasie zaowocuje odpowiednią nagrodą.

Misje dodatkowe w GTA Liberty City Stories - szczegóły - ilustracja #1

Karmageddon - tak, tak nazwa do czegoś zobowiązuje - naszym zadaniem będzie kradzież wozu strażackiego i wprowadzenie w mieście jak największego chaosu, czyli zniszczenie wszystkiego co stanie na naszej drodze.

Misje dodatkowe w GTA Liberty City Stories - szczegóły - ilustracja #2

Noodle Punk - misja, w której w końcu możesz wykorzystać swoją perfekcyjną znajomość miasta - siadasz na skuter i zaczynasz rozwozić jedzenie na zamówienie. Proste? Niby tak, ale dostarczenie 6 posiłków jednocześnie zanim wystygną już takie proste nie jest.

Misje dodatkowe w GTA Liberty City Stories - szczegóły - ilustracja #3

Car Salesman - Paaaanie, jaki bity? Przecież to nówka! - kto powiedział, że sprzedaż używanych samochodów jest łatwym zajęciem? Klienci z Liberty City są bardzo wybredni a ty musisz nieźle napocić się aby sprostać ich wymaganiom - a co lepiej przekona potencjalnego kupca jak nie jazda próbna. Oczywiście dostosowana odpowiednio do konkretnego klienta i nie powodująca zezłomowania wozu.

Misje dodatkowe w GTA Liberty City Stories - szczegóły - ilustracja #4

Insane Stunt Jumps - nic dodać, nic ująć - zasiadając za kierownicą PCJ600 (lub innych pojazdów) sprawdź, czy poradzisz sobie z torem pełnym ramp i innych przeszkód.

Misje dodatkowe w GTA Liberty City Stories - szczegóły - ilustracja #5

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej Encyklopedii.