Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2014, 11:12

autor: Góral

Miłość i wojna - nowa aktualizacja do Team Fortress 2

Twórcy gry Team Fortress 2 opublikowali informacje dotyczące aktualizacji Love & War, dzięki której bohaterowie popularnej strzelanki zyskają możliwość wyrażania pozytywnych emocji. Znacznie ciekawszy jest za to nowy zwiastun, będący krótkometrażową animacją, opowiadającą o pewnej przygodzie postaci występujących w darmowym FPS-ie.

Deweloperzy ze studia Valve przygotowali nowy zwiastun, a raczej kilkunastominutowy film zatytułowany Expiration Date, opowiadający o jednej z przygód bohaterów gry free-to-play Team Fortress 2. Przez przypadek, podczas eksperymentowania z teleporterem dokonali oni pewnego odkrycia, które przerodziło się w… sami zobaczcie – wystarczy kliknąć w przycisk „play” na powyższym playerze. Przy okazji podzielono się informacjami dotyczącymi aktualizacji Love & War, która pozwoli wyrazić swoją miłość do kolegów przez taniec conga, stuknięcie się głowami, czy też zagranie w papier, kamień, nożyce. Oprócz tego wprowadzi ona także kilka nowych osiągnięć. To jednak nie koniec niespodzianek i w najbliższych dniach fani produkcji poznają kolejne szczegóły.

Team Fortress 2 - obejrzyj kilkunastominutową animację - ilustracja #1Team Fortress 2 to sieciowa strzelanka FPP od firmy Valve, która zadebiutowała pierwotnie jako część zestawu The Orange Box. W 2011 roku PC-towa edycja przeszła na model biznesowy free-to-play, co momentalnie zaowocowało znacznym wzrostem ilości grających osób oraz przełożyło się także na większy sukces finansowy. Tytuł po dziś dzień cieszy się sporym zainteresowaniem, znajdując się w czołówce najchętniej uruchamianych gier na Steamie.

Ostatnia aktualizacja: 2014-06-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Team Fortress 2

Team Fortress 2