Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 12:06

autor: Góral

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - wyciekł nowy zwiastun

Firma Konami przez przypadek opublikowała nowy, przygotowany z okazji targów E3, zwiastun gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Materiał został szybko usunięty z oficjalnego kanału wydawcy, jednak w Internecie nic nie ginie i nagranie krąży już po całej sieci.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zostanie zaprezentowane na targach E3. - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - wyciekł nowy zwiastun - wiadomość - 2014-06-09
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zostanie zaprezentowane na targach E3.

Tuż przed rozpoczęciem targów E3 do sieci przedostał się zwiastun gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Nagranie składa się z wielu fragmentów scenek przerywnikowych i nie uświadczymy na nim samej rozgrywki. Ta prawdopodobnie zostanie zaprezentowana w ciągu najbliższych godzin, na jednej z dzisiejszych konferencji. Jej przedsmak możecie obejrzeć w tym miejscu. Natomiast co do najnowszego zwiastuna, to Konami sukcesywnie stara się go usuwać z YouTube i innych serwisów, w których można publikować materiały wideo. Wiadomo jednak, że to tylko walka z wiatrakami i w miejsce skasowanych nagrań, pojawiają się kolejne. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które pewnie także wkrótce znikną z sieci, ale w razie czego możecie pobrać materiał z tego miejsca.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna, pełnoprawna odsłona kultowej serii skradanek od firmy Konami. Tytuł ma być znacznie bardziej rozbudowany, niż wcześniejsze części, posiadać otwarty świat oraz mniejszą ilość cut-scenek (po dzisiejszym zwiastunie ciężko być tego pewnym). Przedsmak tego, co nas czeka otrzymaliśmy niedawno za sprawą Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.