Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2013, 13:55

Metal Gear Rising: Revengeance - porównanie graficzne wersji demonstracyjnych na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku porównującego oprawę graficzną gry Metal Gear Rising: Revengeance w wersji demonstracyjnej na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

W drugiej połowie lutego będzie miała miejsce premiera Metal Gear Rising: Revengeance, gry której zapewne nie może się doczekać wielu fanów uniwersum stworzonego przez Hideo Kojimę i wielbicieli slasherów firmy Platinum Games. Co prawda, głównym bohaterem będzie kontrowersyjny Raiden, czyli ten sam osobnik, który grał główne skrzypce w Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty i "ciachanych" cut-scenkach w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, ale jeżeli ktoś nie jest uprzedzony do faceta biegającego w butach na wysokich obcasach, to zapewne czeka go mnóstwo interesującej zabawy.

Metal Gear Rising: Revengeance - Metal Gear Rising: Revengeance - porównanie graficzne wersji demonstracyjnych na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 - wiadomość - 2013-01-28
Metal Gear Rising: Revengeance

W związku z tym, że wersja demonstracyjna gry ukazała się zarówno na PlayStation 3, jak i Xboksa 360, postanowiliśmy przygotować krótkie porównanie graficzne obu edycji. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się wrażeniami w komentarzach.

  1. Porównanie graficzne wersji demonstracyjncych PS3/X360 Metal Gear Rising: Revengeance - filmik w jakości HD
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.