Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2017, 11:14

Mass Effect: Andromeda wyrównuje wynik Mass Effect 2. Top 10 UK (26 marca - 1 kwietnia)

Mass Effect: Andromeda po raz drugi z kolei zostaje liderem handlu detalicznego na brytyjskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w Zjednoczonym Królestwie.

Pierwsza część serii Mass Effect debiutowała w listopadzie 2007 roku dopiero na dwunastym miejscu. BioWare po wejściu w nową generację (gra ukazała się wtedy jedynie na Xboksie 360) musiało mocno pracować na sukces części drugiej, która nie tylko w premierowym tygodniu znalazła się na pierwszej pozycji, to jeszcze status ten utrzymywała przez dwa notowania. Mass Effect: Andromeda wyrównuje ten wynik (oba wydawnictwa poradziły sobie lepiej niż Mass Effect 3, które jedynie przez tydzień liderowało zestawieniu), po raz drugi zostając najchętniej kupowanym tytułem na Wyspach. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands utrzymało koszulkę wicelidera, na swoim miejscu sprzed tygodnia pozostało również LEGO Worlds. Zmianę na liście obserwujemy dopiero na pozycji czwartej, na której zadebiutowały remastery remasterów, czyli Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix. Pozostałe wydawnictwa przesunęły się o jedno oczko w dół, a z pierwszej dziesiątki odjechała jedynie Forza Horizon 3.

1.

Mass Effect: Andromeda

2.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

3.

LEGO Worlds

4.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

5.

Grand Theft Auto V

6.

Horizon Zero Dawn

7.

FIFA 17

8.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

9.

Rocket League

10.

Call of Duty: Infinite Warfare

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda