Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2014, 10:00

autor: Draug

Lords of the Fallen z 1080p na PS4 i 900p na XOne

Tomasz Gop ze studia CI Games ostatecznie potwierdził, że gra Lords of the Fallen w wersji na konsolę PlayStation 4 będzie działała w rozdzielczości 1080p, podczas gdy wydanie na Xboksa One wyciągnie „tylko” 900p. Przy okazji producent zdradził, że tytuł jest na ukończeniu, a studio wprowadza do niego już tylko ostatnie poprawki.

Lords of the Fallen w skrócie:
  • Producent: CI Games (zespół z Tomaszem Gopem na czele)
  • Wydawca: Bandai Namco
  • Gatunek RPG akcji z widokiem TPP w realiach dark fantasy
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4
  • Termin premiery: 31 października 2014

W kwietniu Tomasz Gop informował, że kierowany przez niego zespół robi wszystko, co w jego mocy, by Lords of the Fallen w wersjach na obie konsole ósmej generacji (PlayStation 4 i Xboksa One) działał w rozdzielczości 1080p. Wczoraj producent ze studia CI Games w rozmowie z serwisem VideoGamer.com ostatecznie potwierdził, że walka o jak najlepszą grafikę zakończyła się mniej korzystnym rezultatem dla maszyny firmy Microsoft. „Hardkorowa” gra RPG akcji znad Wisły osiągnie 1080p w wersji na PlayStation 4, jednak posiadacze Xboksa One będą musieli zadowolić się rozdzielczością 900p. „Ale powiedziałbym, że poza tym nie ma żadnych różnic” – stwierdził Tomasz Gop. Warto przypomnieć przy tej okazji, że Lords of the Fallen najprawdopodobniej będzie działał z szybkością 30 klatek na sekundę.

„Polskie Dark Souls” zbliża się wielkimi krokami. Kto zamierza wybrać się razem z Harkinem na wyprawę przeciwko „Lordom Upadłych”? - Lords of the Fallen z 1080p na PS4 i 900p na XOne - wiadomość - 2014-09-23
„Polskie Dark Souls” zbliża się wielkimi krokami. Kto zamierza wybrać się razem z Harkinem na wyprawę przeciwko „Lordom Upadłych”?

Co więcej, w tej samej rozmowie deweloper pochwalił się, że prace nad omawianą grą zbliżają się do wielkiego finału. „W zasadzie jedyne, co teraz robimy, to ostatnie poprawki” – powiedział Tomasz Gop. Dowiedzieliśmy się też, że produkcja przeszła już certyfikację ze strony firmy Sony w Stanach Zjednoczonych.

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen zadebiutuje 31 października bieżącego roku (termin ten dotyczy zarówno Polski, jak i reszty świata). Walczyć z demonami i ginąć częściej, niż przewiduje norma, będą posiadacze komputerów osobistych i wspomnianych konsol ósmej generacji (PlayStatnion 4, Xbox One).