Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2014, 09:32

autor: Góral

Triad Wars - nowe MMO twórców Sleeping Dogs oficjalnie ujawnione

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, studio United Front Games oficjalnie zapowiedziało sieciową grę akcji Triad Wars. Deweloperzy zaprezentowali fragmenty rozgrywki oraz ujawnili trochę informacji. Premiera produkcji została zaplanowana na przyszły rok.

Kilka dni temu informowaliśmy, że w poniedziałek poznamy pierwsze konkretne informacje dotyczące Triad Wars - nowej gry studia United Front Games, twórców Sleeping Dogs. Deweloperzy słowa dotrzymali i opowiedzieli co nieco o swoim projekcie, a także zaprezentowali fragmenty rozgrywki. Zgodnie z zapowiedzią, jest to sieciowa gra akcji na komputery PC, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Już dziś można się jednak zapisywać do beta testów na oficjalnej stronie produkcji, używając istniejącego konta Square Enix, bądź zakładając nowe. Dodatkowo szanse na wejściówkę można zwiększyć, wypełniając krótką ankietę, która zostanie Wam zaproponowana po rejestracji. Na powyższym nagraniu obejrzycie gameplay oraz posłuchacie, co mają do powiedzenia deweloperzy. Natomiast w dalszej części niniejszej informacji znajdziecie informacje na temat Triad Wars.

Triad Wars to sieciowa gra akcji. - Triad Wars - nowe MMO oficjalnie ujawnione; mamy pierwsze informacje - wiadomość - 2014-09-23
Triad Wars to sieciowa gra akcji.
Triad Wars w skrócie:
  • Gatunek: sieciowa gra akcji
  • Deweloper: United Front Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 2015 rok

Twórcy określają swoją produkcję mianem sieciowej gry akcji z otwartym światem i elementami strategii. Gracz wcieli się w członka Triad (chińskie organizacje przestępcze), którego zadaniem będzie wspiąć się na szczyt władzy. Nikt jednak nie zdoła dokonać tego samemu, więc trzeba będzie od podstaw budować swoje imperium.

By tego dokonać, najpierw ustalimy swój teren, który zapewni nam stałe wpływy gotówki, pochodzące m.in. z wymuszeń, kradzieży, itd., a zarobione pieniądze przeznaczymy na dalszy rozrost gangu. Kasa to jednak nie wszystko, gdyż by ją posiadać, trzeba będzie walczyć z konkurencyjnymi bandziorami, zarówno w obronie własnych włości, jak i atakując cudze lokacje.

Podobnie jak w Sleeping Dogs, tak i w Triad Wars podczas starć wykorzystamy sztuki walki oraz broń palną. Nie zabraknie także możliwości kierowania pojazdami i przemierzania nimi ulic Hongkongu. Tytuł jednak nie skupi się na historii, lecz na samym mieście, które ma z czasem ewoluować, tak jak i cała gra.

Obecnie to wszystko, co wiemy. Nie ujawniono jeszcze szczegółów modelu biznesowego, nie wiadomo kiedy wystartują zamknięte beta testy, itd., ale wkrótce twórcy mają odpowiedzieć na pytania fanów na forum Reddit, więc może wtedy poznamy odpowiedzi.

Triad Wars - nowe MMO oficjalnie ujawnione; mamy pierwsze informacje - ilustracja #2
W Triad Wars nie zabraknie szybkich samochodów. - Triad Wars - nowe MMO oficjalnie ujawnione; mamy pierwsze informacje - wiadomość - 2014-09-23
W Triad Wars nie zabraknie szybkich samochodów.