Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2014, 10:29

autor: Renox

WWE 2K15 – gra pojawi się także na PC?

Wygląda na to, że gra WWE 2K15 pojawi się na rynku także w wersji na komputery osobiste. Świadczyć może o tym screen z serwisu WWE Network, jak również umieszczenie tej konkretnej edycji wspomnianej produkcji na stronie koreańskiej firmy zajmującej się klasyfikacją gier.

Jak na razie wiadomym było, że nowa odsłona serii gier poświęconej niezwykle popularnej za oceanem dyscyplinie, jaką jest wrestling, pojawi się na rynku w wersji na konsole X360, XOne, PS3 oraz PS4. Okazuje się jednak, że istnieje spora szansa, iż WWE 2K15 trafi także na pecety. Wszystko to za sprawą screenu umieszczonego przez jednego z użytkowników na forum wydawcy, firmy 2K. Ujęcie to zostało podobno zrobione w czasie korzystania przez niego wczoraj z WWE Network, a więc platformy umożliwiającej oglądanie walk za odpowiednią opłatą. Nieco zaskakujące jest to, że na niżej umieszczonym screenie nie widać wersji gry przeznaczonych na konsole Sony. Niewykluczone jednak, że systemowa tablica, prezentująca określone edycje omawianej gry, jest obrotowa, dlatego też wspomniane wersje mogą być chwilowo „ukryte”.

WWE 2K15 także na PC? Jest duża szansa.
WWE 2K15 także na PC? Jest duża szansa.

Co więcej, okazuje się, że pecetowa wersja WWE 2K15 pojawiła się również na łamach strony internetowej koreańskiej firmy zajmującej się klasyfikacją gier (Korean Gaming Rating Boards). I o ile informacje, które pojawiły się na początku tego newsa, mogą budzić pewne wątpliwości (nie można wykluczyć bowiem oszustwa przy wykorzystaniu jakiegoś programu do obróbki graficznej), tak teraz możemy być co do ich autentyczności nieco pewniejsi. Wciąż jednak powinniśmy poczekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji przez 2K Games, ponieważ o pecetowej edycji omawianego tytułu na razie nie słyszeliśmy.

WWE 2K15 w wersji na PC na stronie Korean Gaming Rating Boards.
WWE 2K15 w wersji na PC na stronie Korean Gaming Rating Boards.

Premiera WWE 2K15 w wersji na konsole X360 oraz PS3 odbędzie się 31 października tego roku. Edycje tworzone z myślą o ósmej generacji (XOne oraz PS4) trafią na rynek nieco później, bo 21 listopada.