Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2014, 09:06

autor: Orbech

Lords of the Fallen – poznaliśmy zawartość edycji limitowanej

Podczas tegorocznego festiwalu Comic-Con w San Diego firma CI Games ujawniła zawartość edycji limitowanej oraz nowy zwiastun gry Lords of the Fallen.

Tak oto prezentuje się zawartość edycji limitowanej gry Lords of the Fallen. - Lords of the Fallen – poznaliśmy zawartość edycji limitowanej - wiadomość - 2014-07-25
Tak oto prezentuje się zawartość edycji limitowanej gry Lords of the Fallen.

Machina marketingowa działa w najlepsze i ekipa z firmy CI Games nie przestaje reklamować swojej najnowszej gry RPG akcji, czyli Lords of the Fallen. Podczas tegorocznego festiwalu Comic-Con w San Diego polskie studio ujawniło zawartość edycji limitowanej tytułu. W skład pakietu wejdzie ścieżka dźwiękowa z gry na płycie CD, DLC Monk’s Decipher oraz Demonic Weapons Pack, czyli zestaw trzech dodatkowych broni: sztyletów, miecza i młota. Poza tym opublikowano nowy „grzeszny” zwiastun produkcji, na którym w bardzo klimatyczny sposób przedstawiony jest główny protagonista gry. Harken, wygnany zbrodniarz, spróbuje odkupić swoje winy z przeszłości i uratować świat przed złem. Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią tytuł trafi do sprzedaży 31 października na komputery PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

W Lords of the Fallen trafimy do mrocznego świata fantasy. Mechanika tytułu inspirowana jest serią Souls od studia From Software. Oznacza to, że w grze czeka nas przebijanie się przez hordy wymagających przeciwników i jeszcze trudniejszych bossów. W prace nad Lords of the Fallen zaangażowany jest Tomasz Gop, który pracował przy pierwszych dwóch odsłonach Wiedźmina.

Zajrzyjcie do naszej zapowiedzi, gdzie przeczytacie, że nadchodząca produkcja od studia CI Games może śmiało stawać w szranki z japońskimi hitami. Wygląda na to, że pod koniec października gracze dostaną w swoje ręce kawał solidnego erpega.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.