Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2021, 11:50

autor: AlexB

Zobacz przeszło trzynastominutowy gameplay z Life is Strange: True Colors

Studio Deck Nine opublikowało pierwszy oficjalny gameplay z gry Life is Strange: True Colors. Kolejna odsłona głośnej serii przygodówek ukaże się na PC, PlayStation 5, Xboksie Series X/S, PlayStation 4 oraz Xboksie One 10 września.

Już niecały miesiąc dzieli nas od premiery kolejnej części słynnej serii przygodówek Life is Strange. True Colors, gdyż taki podtytuł będzie ona nosiła, ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie Series X/S oraz Xboksie One już 10 września (a w późniejszym terminie pojawi się także na Nintendo Switch). Jeśli już nie możecie doczekać się, by poznać historię Alex Chen - obdarzonej mocą odczytywania i absorpcji emocji odczuwanych przez innych oraz manipulowania nimi dziewczyny, która przybywa do miasteczka Haven Springs w Colorado, by rozwiązać sprawę śmierci swojego brata – to zapraszamy do obejrzenia ponad trzynastominutowego gameplayu opublikowanego przez studio Deck Nine. Oto on:

Jeśli Life is Strange: True Colors Was zainteresowało, to możecie zakupić tę pozycję w ramach przedsprzedaży. Miejcie jednak na uwadze fakt, że tytuł nie będzie posiadał polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona serii Life is Strange