Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2017, 09:55

Life is Strange: Before the Storm - drugi odcinek zadebiutował na rynku

Doczekaliśmy się premiery drugiego odcinka Life is Strange: Before the Storm, czyli przygodówki będącej prequelem popularnego Life is Strange. Epizod zatytułowany został Brave New World i zadebiutował równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przy okazji studio Deck Nine Games usunęło z gry zabezpieczenie Denuvo.

Sezon zaplanowano na trzy odcinki. - Life is Strange: Before the Storm - drugi odcinek zadebiutował na rynku - wiadomość - 2017-10-20
Sezon zaplanowano na trzy odcinki.
LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Deck Nine
  2. Wydawca: Square Enix
  3. Gatunek: epizodyczna przygodówka
  4. Platforma: PC, PS4, XONE

Na rynku zadebiutował drugi odcinek epizodycznej przygodówki Life is Strange: Before the Storm. Ponadto firma Square Enix zdecydowała się usunąć z gry zabezpieczenie anty-pirackie Denuvo.

Przypomnijmy, że Life is Strange: Before the Storm zaplanowane zostało na trzy odcinki. Na razie nie wiemy, kiedy powinniśmy spodziewać się premiery ostatniego epizodu z serii.

Graczy pecetowych zainteresować może informacja, że będąca wydawcą projektu firma Square Enix zdecydowała się zrezygnować z zabezpieczeń DRM Denuvo, usuwając je z pierwszego odcinka i nie wykorzystując ich wcale w drugim.

Przed premierą Life is Strange: Before the Storm budziło niepokój fanów marki, gdyż produkcja nie została opracowana przez autorów Life if Strange, czyli ludzi ze studia Dontnod Entertainment. Zadanie wyprodukowania projektu powierzono zespołowi Deck Nine. Na szczęście twórcy podołali zadaniu i pierwszy epizod prequela został ciepło przyjęty. Mamy nadzieję, że wysoki poziom zostanie utrzymany także kolejnych dwóch odcinkach.

Warto na koniec dodać, że równolegle trwają również prace nad Life Is Strange 2, które będzie kontynuacją pierwszej części, powstającą w odpowiedzialnym za nią studio studia Dontnod Entertainment. Obecnie twórcy nie są jeszcze gotowi zdradzić planowanej daty premiery, ale produkcja ruszyła na początku zeszłego roku, więc zapewne nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Recenzja pierwszego epizodu gry Life Is Strange: Before the Storm – klimatyczny powrót