Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2017, 10:36

autor: Adrian Werner

Life is Strange: Before the Storm na 19-minutowym zapisie rozgrywki

Studio Deck Nine i firma Square Enix wypuściły prawie 20-minutowy zapis rozgrywki z Life is Strange: Before the Storm. Dowiedzieliśmy się także, że gra otrzyma bonusowy odcinek i jedynym sposobem na jego zdobycie będzie zakup Edycji Deluxe. Ponadto autorzy poinformowali, że drugi epizod ukaże się ok. 8-10 tygodni po pierwszym.

LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Deck Nine
  2. Wydawca: Square Enix
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery pierwszego epizodu: 31 sierpnia 2017 r.

Przedwczoraj na konferencji firmy Microsoft zapowiedziano Life is Strange: Before the Storm, czyli epizodyczną przygodówkę będącą prequelem w stosunku do Life is Strange z 2015 roku. Teraz dowiedzieliśmy się trochę więcej na temat tego projektu. Ponadto twórcy udostępnili pierwszy fragment rozgrywki, pokazujący prawie dwadzieścia minut z początkowych etapów historii.

Life is Strange: Before the Storm składać się będzie z trzech głównych epizodów. Do tego dojdzie jeden bonusowy zatytułowany Farewell, w którym wcielimy się w znaną z pierwszej części Max Caulfield. Ten odcinek dostępny będzie tylko dla osób, które nabędą droższą Edycję Deluxe. Twórcy zapewniają jednak, że jest to tylko mały bonus dla fanów chcących po raz ostatni pokierować tą bohaterką. Znajomość fabuły tego epizodu nie będzie wymagana do zrozumienia historii opowiedzianej w Before the Storm.

Life is Strange: Before the Storm na 19-minutowym zapisie rozgrywki - ilustracja #1

Pierwszy odcinek ukaże się 31 sierpnia, a kolejne mają pojawiać się w odstępach ok. 8-10 tygodni. To akurat nie jest wielkim zaskoczeniem, gdyż podobnie było przy Life is Strange.

Ponadto autorzy potwierdzili, że Life is Strange: Before the Storm zmierza nie tylko na Xboksa One, ale również na pecety i konsolę PlayStation 4. Dowiedzieliśmy się także, że z powodu trwającego obecnie strajku związku zawodowego aktorów, głosu Chloe nie udzieli Ashly Burch. Bierze ona za to udział w tworzeniu scenariusza gry.

Przypomnijmy, że projekt nie powstaje w odpowiedzialnym za poprzednią odsłonę studiu Dontnod. Zadanie jego opracowania powierzono zespołowi Deck Nine. Twórcy pierwowzoru równolegle pracują nad pełnowymiarowym sequelem.

  1. Oficjalna strona serii
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Life is Strange: Before the Storm

Life is Strange: Before the Storm