Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 00:39

autor: Movis

Zapowiedź oraz zwiastun Life is Strange: Before the Storm

Plotki się potwierdziły. Na konferencji Microsoftu zapowiedziano oraz udostępniono trailer gry Life is Strange: Before the Storm. Pierwszy z trzech planowanych epizodów zadebiutuje 31 sierpnia 2017 roku.

Deweloper Deck Nine zaprezentował pierwszy zwiastun gry Life is Strange: Before the Storm. Była to też swego rodzaju oficjalna zapowiedź, ponieważ o tytule szeptano wcześniej jedynie w kuluarach. Na materiale widzimy różne sceny, m.in. główną bohaterkę palącą papierosy, unikającą pędzącego pociągu czy rozbijającą telewizor. Jest dość enigmatycznie, ale z kontekstu i wcześniejszych plotek wynika, że tytuł będzie prequelem, czyli opowie o wydarzeniach rozgrywających się przed fabułą produkcji z 2015 roku. Główną bohaterką może być zaś młodsza Chloe, z ery przed charakterystycznymi niebieskimi włosami.

Za grą ma stać studio Deck Nine, a nie odpowiedzialne za Life is Strange Dontnod. Oznaczać to może, że prequel jest niezależnym projektem, a główne studio pracuje nad pełnoprawnym sequelem.

Premiera pierwszego z trzech epizodów została ustalona na 31 sierpnia 2017 roku. Tytuł ukaże się na Xboksie One i najprawdopodobniej pecetach.

Zapowiedź oraz zwiastun Life is Strange: Before the Storm - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Life is Strange: Before the Storm

Life is Strange: Before the Storm