Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2017, 20:59

autor: godrikus

Life is Strange: Before the Storm – data premiery i nowy zwiastun drugiego odcinka

Półtora miesiąca po premierze pierwszego odcinka Life is Strange: Before the Storm otrzymujemy datę premiery drugiego. Twórcy uraczyli nas także nowym zwiastunem kolejnego epizodu przygód Chloe Price.

Life is Strange: Before the Storm opowiada o życiu Chloe przed wydarzeniami z pierwszej odsłony gry. - Life is Strange: Before the Storm – data premiery i nowy zwiastun drugiego odcinka - wiadomość - 2017-10-13
Life is Strange: Before the Storm opowiada o życiu Chloe przed wydarzeniami z pierwszej odsłony gry.

Pierwszy odcinek prequela popularnej gry przygodowej Life is Strange spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków i fanów. Także w recenzji na naszym portalu Before the Storm - Awake zostało ocenione świetnie - Czarny Wilk chwalił powrót do melancholijnych klimatów i podobnie jak w pierwszej części angażujące perypetie uczniów i nauczycieli z Blackwell Academy. Zbliża się premiera drugiego epizodu, a twórcy przygotowali z tej okazji zwiastun oraz podzielili się dokładną datą premiery. W wir problemów rodzinnych, społecznych i emocjonalnych Chloe Price i Rachel Amber wskoczymy po raz kolejny 19 października. Poniżej możecie natomiast obejrzeć przygotowany przez studio Deck Nine zwiastun premierowy:

Zdaje się, że twórcy po raz kolejny przygotowali dla graczy emocjonalną karuzelę. W streszczeniu fabuły odcinka czytamy:

Podczas gdy życie rodzinne Chloe i Rachel coraz bardziej się rozpada, ich przyjaźń rozkwita i dziewczyny rozważają wspólną ucieczkę. Lecz zanim będą mogły odejść, Chloe wplątuje się w zlecenie dla Franka Bowersa, co stawia ją w niebezpiecznej sytuacji i ukazuje gorszą stronę Arcadia Bay.

Pozostaje tylko czekać na premierę i uronić łezkę, gdy przypomnimy sobie, że po skończeniu drugiego odcinka pozostanie nam już tylko jedno spotkanie z ekipą z Arcadia Bay (dwa dla osób które pokusiły się o zakup wersji Deluxe zawierającej dodatkowy odcinek mający być „jeszcze jedną okazją, by zagrać jako Max Caulfield”). Przypominamy, że premiera Life is Strange: Before The Storm – A Brave New World odbędzie się za tydzień, 19 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.