Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 18:35

autor: Renox

Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku

Firma Warner Bros. zapowiedziała, że premiera gry Lego Marvel's Avengers nie odbędzie się zgodnie z planem. Kolejna odsłona bestsellerowej serii przygodowych gier akcji zadebiutuje na europejskim rynku dopiero 29 stycznia 2016 roku. Twórcy, z okazji trwających targów gamescom, opublikowali również kilka screenów ze wspomnianego tytułu.

Lego Marvel's Avengers, kolejna odsłona bestsellerowego cyklu przygodowych gier akcji firmowanych marką popularnych duńskich klocków, zaliczy kilkumiesięczne opóźnienie. Jak dotąd wiedzieliśmy, że wspomnianej produkcji spodziewać możemy się jesienią bieżącego roku. Zgodnie z najnowszymi informacjami ujawnionymi przez firmę Warner Bros. Interactive Entertainment, gra pojawi się w Europie dopiero 29 stycznia 2016 roku, trzy dni po jej światowej premierze w Stanach Zjednoczonych.

Wydawca nie zdradził powodów tego opóźnienia. Bardzo prawdopodobne, że moment wydania Lego Marvel's Avengers kolidowałby z innym reprezentantem tego kultowego już uniwersum – gry LEGO Dimensions, która zadebiutuje na rynku 27 września. W ten sposób zarówno wydawca, jak i producenci, studio Traveller's Tales, będą mogli czerpać bardziej wymierne korzyści z dwóch premier, a fani nie będą musieli w jednym momencie wybierać między jedną a drugą produkcją.

Na osłodę mamy dla Was kilka świeżo opublikowanych screenów z omawianego tytułu, które upublicznione zostały w ramach tegorocznych targów gamescom. Obrazki prezentują postacie, które pojawią się we właściwej rozgrywce – między innymi Hulka, Jane Foster, Thora czy Bruce’a Bannera.

Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #2
Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #3
Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #4
Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #5
Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #6
Lego Marvel's Avengers opóźnione. Gra ukaże się w przyszłym roku - ilustracja #7