Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 19:06

autor: Renox

Final Fantasy XV – obejrzyj nowy zwiastun gry oraz fragment rozgrywki

Square Enix opublikowało w ramach targów gamescom 2015 nowy zwiastun gry Final Fantasy XV. Umieszczony w rozwinięciu newsa materiał przedstawia wydarzenia, które miały miejsce 15 lat przed wątkiem fabularnym we wspomnianym tytule. W sieci pojawił się również krótki fragment rozgrywki, na którym główny bohater walczy z kultowym potworem Malboro.

Firma Square Enix opublikowała przy okazji targów w niemieckiej Kolonii nowy zwiastun swojego jRPG-a – gry Final Fantasy XV. Na umieszczonym u góry materiale możemy zobaczyć wydarzenia, które miały miejsce 15 lat przed wątkiem fabularnym zaimplementowanym we wspomnianej produkcji. Trailer skupia się na relacji między Noctisem a jego ojcem, więzi, która w wyniku najazdu ze strony wrogiego królestwa Niflheim została wystawiona na nie lada próbę.

W sieci pojawił się również krótki fragment rozgrywki z omawianej produkcji, na którym Noctis toczy wymagający pojedynek z dobrze kojarzonym przez fanów serii potworem Malboro. Nagranie to umieściliśmy poniżej.

Final Fantasy XV ukaże się najprawdopodobniej przyszłym roku wyłącznie w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Całość będzie mogła pochwalić się dynamicznym, zręcznościowym modelem walki, jak również urozmaiconym światem łączącym w sobie zarówno fantasy, elementy inspirowane obecną rzeczywistością, jak i typowe science-fiction. Deweloperzy zapowiedzieli również, że fani spodziewać mogą się po rzeczonym tytule dużego, otwartego świata, po którym będą się mogli swobodnie poruszać bez irytujących ekranów ładowania.

Final Fantasy XV tworzone jest z myślą o konsolach XONE oraz PS4. - Final Fantasy XV – obejrzyj nowy zwiastun gry oraz fragment rozgrywki - wiadomość - 2015-08-05
Final Fantasy XV tworzone jest z myślą o konsolach XONE oraz PS4.